Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Kime Kin Ettinde Giydin Alları

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kime kin ettin de giydin alları yakın iken ırak ettin yolları
    çok mihnetle yetirdiğin gülleri
    vardın gittin bir soysuza yoldurdun

sen beni topla da kuşağın kuşan
    ayrılır mı senin sevdana düşen
    safa geldin diye sarıp sarmaşan
    niçin benden muhabbeti kaldırdın.

senin gönlün olsa beni aradın
    zülüflerin tel tel eer tarardın
    eğer gene ayrılmaksa muradın
    niçin beni ateşlere yandırdın.

karac-oğlan der ki bakın hâlime
    değirmenler döner çeşmim seline
    hiç inanmam yârin yalan diline
    ben gönlümü savsalaya bildirdim

Yıldız Tilbe - Kime Kin Ettinde Giydin Alları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yeminliyim

Yıldız Tilbe - Yeminliyim

Ortak derdim bitmedi çilem hala dolmadi nerde hata yaptim ben anlayamadim yalan yalnis gecti herkesten yedim darbeyi ask beni azad etmedi kutulamadim hep kanan ben oldum hiç kandiramadim dusenin dostu yokmus bende anladim sevgilim yeminliyim sana ben tövbeliyim deli gibi istesende sevmeyecegim askina inanmistim sana çok baglanmistim agzinla kus tutsanda gelmeyecegim sende bir gun...
  2. Yıldız Tilbe - Yar

Yıldız Tilbe - Yar

Farkında değilmiş gibi durma Aldırmasan da ağlıyorum Toy sevdalım, ömre zarar yanım Tebessüm et yüzüm gülsün Nem varsa uğruna hazır köle Ayıplansa... Yadırgansa... İçim razı Sensizlikten çok iyidir ölüm Yar yar yaşlanıyor bedenim Yan yıkıl gece Dağıl güneş ay... İpi çekildi gençliğin Zaman dar... yar Kapını sonsuza değin Kapama yüzüme Yar yar ellerin illede yar Yan yıkıl gece...
  3. Yıldız Tilbe - Vazgeçtim

Yıldız Tilbe - Vazgeçtim

Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim yana yana Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeç yüreğimden düşlerimden Yaralıyım bin yerimden Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizliğe...
  4. Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Ortak derdim bitmedi çilem hala dolmadı Nerde hata yaptım ben anlayamadım Yalan yanlışı geçti herkesten yedim darbeyi Aşk beni azat etmedi kurtulamadım Hep kanan ben oldum hiç kandıramadım Düşenin dostu yokmuş bende anladım Sevgilim yeminliyim sana ben tövbeliyim Deli gibi istesen de sevmeyeceğim Aşkına inanmıştım sana çok bağlanmıştım Ağzınla kuş tutsan da gelmeyeceğim Sende bir gün...
  5. Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

sen gidince soğuyor yatak gece uzuyor sensiz geçen geceler beni ihtiyar ediyor hani gitmesen diyorum hani gitmesen diyorum.. adın yazılı bazı otel odalarında sürüyorlar sevdamızı ordan oraya kolay değil biliyorum böyle öksüz yaşamak ama en kötüsü gülüm onursuzca yaşamak senin her gidişinde sürgün oluyorum ben en kötüsü aslında gitmeden sürgün olmak içimi acıtıyor böyle öksüz yaşamak hani...

Sayfayı Paylaş