1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Tilbe ve Manga düeti Hani Biz sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe ve Manga düeti Hani Biz sözleri Yıldız Tilbe Manga şarkısı sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Yıldız tilbe ve Manga'nın düet yaptığı Hani Biz adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm bu şarkıyı sevenlerle paylaşıyoruz.

Manga:
    Hani biz mecazi aşkların buruk özlemiydik

Yıldız Tilbe:
    Hani biz her gün ilk kez gibi sevişirdik

Manga:
    Şimdi sabahları neden bir tek kelime bile etmez olduk

Yıldız Tilbe:
    Işıklar söndüğü zaman sırtımızı dönüp uyur olduk

Manga-Yıldız Tilbe:
    İstersen ağla istersen bağır
    Döndürebilsek bile zamanı geriye
    Aşk bitmiş be aşk, pas tutmuş hazla
    Yarınsız dünlerle nereye kadar

Yıldız Tilbe:
    Hani biz hiç kimseye öyle benzemezdik

Manga:
    Hani biz hiçbirşeyi bizden gizlemezdik

Yıldız Tilbe:
    Şimdi herkes kadar kolay bir bir yalanları süsler olduk

Manga:
    Çırılçıplak yan yana küsmez barışmaz olduk

Manga-Yıldız Tilbe:
    İstersen ağla istersen bağır,
    Döndürebilsek bile zamanı geriye,
    Aşk bitmiş be aşk, pas tutmuş hazla,
    Yarınsız dünlerle nereye kadar

Yıldız Tilbe ve Manga düeti Hani Biz sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

ALDAT Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde düşür dillere Dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve aldat gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen devam et ağlat...
  2. Yıldız Tilbe - Ey

Yıldız Tilbe - Ey

ey ey.... İçindeki nefret sönermi artarmı Bedavaya satsan alan olmaz Kendin olamadın ya koynuma onu ittin Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz O çok toydu ben genç Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan Ey bana şeratan bilinçli dağ karı Sen beyazsan ben karayım tamammı Sen çağırdın söz verdin tutmadın Ne sağ ne sol...
  3. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  4. Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Selam kızlar Yıldız Tilbeden sezen aksuya bir şarkı yazılmış, Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri lazım. Hani biliyorsunuz bu rahmetlik Uzay Heparı ile ilgili durumu hani televizyonlarda çıkmıştı ve ben bu şarkıyı merak ediyorum. Teşekkürler.
  5. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş