Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yılın düğün modası 2012 düğün trendleri

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2012 düğün modası düğün trendleri yeni

  Merhaba Sevgili melek'ler, sizlere daha önce 2012 gelinlik modelleri trendlerine dair bir çok çeşit sunmuştuk. Şimdi ise 2012 yılın da dünya evine girecek olan tüm çiftlere yılın düğün trendleri 2012 modasından bilinmesi gereken detaylar hakkında bilgiler ve öneriler sunuyoruz. 2012 Düğün Trendleri Gelinlikten balayına, davetiyeden düğün müziklerine kadar daha bir çok öneri sizleri bekler.


  [​IMG]  2012 gelinliklerinde sadelik ve asalet ön planda. 2011 yılında tüm dünyanın ilgisini çeken kraliyet düğünleri, 2012 gelinlik koleksiyonlarının dantel, tül ve ipek gibi sade ama zarif kumaşlardan oluşmasını sağladı. Modeller de aynı şekilde minimal. Omuzlar ve kollarda yoğun olarak kullanılan dantel, duvaklardaki dantel uygulamasıyla da destekleniyor. Gelinlikte bel kısmında ya da belin biraz üzerinde göğüs altında kullanılan taşlı kemer ve kuşaklar çok moda. Bu tür kemer ve kuşakların kullanıldığı gelinliklerde etekler kabarık değil.

  En popüler olan üç tema kır düğünü, kış düğünü ve destinasyon düğünü. Kır düğünü son yılların yükselen trendi ve yükselmeye devam edecek. Kırda yapılan düğünlerin temaları çingene düğünü, piknik, ya da geri dönüşümlü malzemelerin kullanıldığı eko-düğünler. Ancak evlenmek için ilkbaharı beklemeyenler de, şöminenin ısıttığı kapalı mekanlarda davetlilerini sıcak şarap eşliğinde ağırlayabiliyor. Evlenmek için başka bir şehre ya da ülkeye gitmeyi tercih edenlerin sayısı da fazla. Davetli listesi daha az da olsa, unutulmaz düğünler yaşanabiliyor.

  Düğün Mekanı Dekorasyonu:Klasik beyaz ve pastel renklerin yerini daha kontrast renkler, dağınık çiçek düzenlemeleri ve karnaval havasında, coşkulu bir ortam sağlayan eğlenceli düğün orkestraları alıyor.

  Alyans ve Tektaş:Bayan- erkek takım alyanslar kızıl ve beyaz altın kombinasyonlarında ve her zamankinden daha kalın profilli olarak kullanılıyor. Bayan alyanslarda en az bir tane küçük pırlanta oluyor.

  Gelin Takı Setleri:Gelin küpe ve kolyelerinde yakut, safir ve zümrüt gibi renkli değerli taşla

  Gelin Saçı ve Makyajı:Çok sade, kendiliğinden gibi görünen makyaj ve açık , omuzlara dökülen doğal renklerinde ya da çok az gölgelendirilmiş doğal saçlar bu senenin gelinlerinde en çok göreceğimiz saç ve makyaj tarzları olacak.

  Balayı:Dünyanın az gidilen yerlerine gitmek, maceraya atılmak bu sene balayı çiftlerinin tercihi olacak. Uzak doğu, Hint Okyanusu ve Afrika balayı için her gün daha fazla çift tarafından tercih ediliyor.

  Nikah Şekeri:Nikah şekeri yerine anı hediyesi vermek artık çok sık tercih edilen bir durum. Bunlar çekül vakfindan alınmış meşe palamudu tohumları olabildiği gibi, davetlileri şaşırtacak ilginç tasarımlar da olabiliyor.


  Düğün Fotoğrafı:2012 düğünlerinde düğün fotoğrafları aklınıza gelen her yerde olabilir, yeter ki klişeden uzak olsun. İnsanlar klasik gelin- damat pozlarından ve stüdyo fotoğraflarından o kadar sıkıldılar ki, artık hiç alışılmadık yerlerde ve kişilerle çekilebiliyor düğün fotoğrafları. Yaratıcı kareleri yakalamak daha kolay olduğundan, düğün fotoğrafçıları genellikle açık hava çekimlerini tercih ediyorlar.

  Düğün Davetiyesi:El yapımı ve kişiye özel yapılmış illüstrasyon ya da karikatürler düğün davetiyelerinde çok moda.

  Düğün Pastası:Çok katlı ihtişamlı pastaların yerini, cupcake çeşitleri, şekerlemeler ve çikolatalardan oluşan, davetlilerin bizzat gidip kendilerine servis yapabildikleri ve doymazlarsa tekrar alabilecekleri şeker büfeleri tercih ediliyor.

  Düğün Arabası:Son yıllarda klasik arabalara olan ilgi gittikçe artıyor. Bu trend, 2012’de de devam edecek gibi görünüyor.

  Düğün Aksesuarları:Büyük metal ya da taşlı tokalar gelin saçlarında çok kullanılıyor. Absürd renklerde gelin ayakkabıları giyen gelinler arada bir eteklerini biraz kadırıp ayaklarını uzatarak kişiliklerinin cesur ve sıradışı taraflarını sergiliyorlar. Omuz ya da sırt bölgesinde tene yapışan swarowski taşlardan oluşan geçici dövmeler kullanılabiliyor.
   
Yılın düğün modası 2012 düğün trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Düğün

  Düğün

  rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
 2. Düğüm

  Düğüm

  Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
 3. 2012 Düğün Kartları

  2012 Düğün Kartları

  Düğünü hazırlıkları yapıyoruz acaba 2012 Düğün Kartları önerilerinde bulunurmusunuz bana
 4. 2012 Makyaj Modası trendleri

  2012 Makyaj Modası trendleri

  2012 Makyaj Modası Örnekleri 2012 Makyaj Modası Ve Makyaj Önerleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda biz kadınlar için vazgeçilmezlerin başında gelen makyaj modasını aralıyor ve sizlere 2012 makyaj modası trendleri hakkında bilgi ve örnekler aktarıyoruz. Neon renkler, geleneksel kırmızılar, danteller, tüller derken, 2012 yılı makyaj modası şekillendi.2012 Makyaj Modasında ise bu...
 5. 2012 Düğün Modası da paylaşın

  2012 Düğün Modası da paylaşın

  Kızlar bu yıl dünya evine giriyorum allah izin verir ise ve sizden düğünümün son moda bir düğün omlası için mümkünse 2012 Düğün Modası trendlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş