Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

hatiss

Yeni Üye
Üye
Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..
bebeğim neden olmuyor,bebek istiyorum,bir çocuğum olsun..
bazen cok istememize rağmen bir bebeğimiz olmaz..yıllardır hastane hastane dolaştık görmedimiz tedavi kalmadı bir bebeğim olsun çok istiyorum diyorsunuz biliyorum..burada bizimle paylasırmısınız yıllardır neler yaptınız hangi tedavileri gördunuz ve sonuç alamadınız.yada sizin sorununuz neydide bebeğiniz olmuyor...burada anlatalım birbirimize destek olalım çözüm yolları arayalım..yada sebeblerini konusalım..belkıde içimizden biri birilerimize bir umut ışığı olabilir yada sölicekleri bize bir morel kaynagı olabilir..:baby:

Eveeet bu benim; tam on senedir çocuk sahibi olmak istiyorum. on yılda belki yüz kez umutlandım ve artık çok acıtmaya başladı .son bir senedir psikolojik sorun haline gelmeye başladı .çocukları çok severim ama bu aralar annelere ve anne adaylarına öfke duyuyorum elimde değil ve özelliklede arka arkaya hamile kalan,hamile kaldığını duyunca "istemiyordum"diyenler yok mu?hiç iyi değilim ,olmuyor ,rabbim henüz nasib etmiyor, belkide hiç vermeyecek bu dünyada ,sabır göstermem lazım sabır ,ama beni anlayan birilerine ihiyacım var...

arkadaslar bende 9 yillik evliyim 8 yildir cocuk istiyorum ama bir turlu olmadi. hic hamile kalamadim artik cook uzuluyorum ben hic anne olamiycakmiyim cok korkuyorum ne olur rabbim bizede anneligi nasip et bu guzel duygudan mahrum etme emanetini gonder artik

ben On senelik evliyim sekiz yasinda kizim var sekiz senedir korunmuyoruz ikinci yi istiyoruz olmuyor .sekiz sene once ameliyat gecirdim .ondanmi olmuyor bilmiyorum .hormanal bozuklukve polikistik ovrde var.hsg cektirmem lazim ama pahali.

cengizBende iki senelik evliyim ve çocuğum olmuyor çok denemede rağmen olmadı çikolata kisti var tedavi gördüm ama yumurtalık lar çok iyi çalıştığını söyledi doktor ama neden olmuyor bilmiyorum çok istiyorum rabbim tüm çocuk hasreti çekenler tez zaman da hepimize hayırlı evlat nasip etsin beş ay ilaç tedavi gördüm yumurtalık arının büyümesine yardimci oldu şimdi doktor kendi halimize bıraktı arkadaş lar yardimci olur musunuz napmaya yizden belli altına yastık mi koymak gerekir bu konuda bana yardım edin ne olur hepinize teşekkür ederim hayırlı günler..

Benim evleneli 6 ay oldu doktora gittik. Kesimde canli yada cansiz sprem yok denildi tüp bebek bi ihtimal dediler bende korkuyorum anne olamayacam diye boyle sorunu olupta hamile kalan var mi

bizim çocuğumuz olmuyor. evlatlık çocuk almak istiyorum. lütfen yardımcı olun. EDIT BY BEYZA

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende bir senedir evliyim icimdeki evlat hasretimi bilemezsiniz o kadar cok istiyorum baskalari benim oglum senin kizim diye konusurlarken icim yaniyo agliyorum uzuluyorum rabbime hergun yalvariyorum nolur hayirlisiyla bizede anne baba olmayi nasip et rabbim diye ama olmuyor isyan etmiyorum ama cooookkk istiyorum anne olmayi bebegimin kokusunu koklamayi byskalarina benimde bebegim var demeyi ondan bahsetmeyi rabbim nolursun bizede esimle banada nasip et kocamda cok istiyor belli etmiyor oda uzuluyor nolur rabbbim biz aciz kullarinin dualarini kabul et

Geri