Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yılmaz Erdoğan - Aşk Hayatı

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevmek gibi geliyordu herşey, Sevmek gibi gidiyordu kadın
    Adını anlattığı, canın teni yakmasaydı,
    Bir bulut evet ama aslolan
    Bulutun suyu yağmasıydı...

"bir insanı sevmekle başlıyordu herşey"
    Ve boşanmak için
    En az iki şahit gerekiyordu!

Yılmaz Erdoğan - Aşk Hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan

yılmaz erdoğanın belçime yazdığı şiir Yılmaz Erdoğan, 1967, Hakkari. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara´da tamamladı. İTÜ İnşaat Mühendisliğini kazandı fakat ağır basan tiyatro tutkusu eğitimini yarıda bırakmasına neden oldu.Tiyatroya Ferhan Şensoy´un 'Nöbetçi Tiyatrosu'nda başladı, daha sonra Levent Kırca´nın 'Olacak O Kadar' adlı televizyon programında başyazar olarak görev yaptı. TRT´de...
  2. Yılmaz Erdoğan - Pastırma Yazı

Yılmaz Erdoğan - Pastırma Yazı

pastırma yazı hakkında bilgi Böyle zamansız güneşli, Umulmadık mavi günlerde Bir bekleme salonu yalnızlığına Bürünüyorum.. ıliklerimdeki yitik aşkı Sarhoş bir unutkanlığailikliyorum... Sanki şiirini bilmediğim Bir fransız akşamında Kaldırım taşlarını sayıyorum kalbimin.. ıçimde ayak izlerin, Aylak bir yaz geçiyor avuçlarımdan... Ve ben ne zaman, Kiminle sevişsem, Hala seni aldatıyorum!
  3. Yılmaz Erdoğan baba olacak

Yılmaz Erdoğan baba olacak

ekranların sevilen yüzü Yılmaz Erdoğan aynı sene içerisinde hem amca hemde baba olacak..... YILMAZ ERDOĞAN 2. KEZ BABA OLUYOR! YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN (26), 45 GÜNLÜK HAMİLE... İkinci kez baba olacak Erdoğan (41), çevresine “İkinci çocuğum öyle bir dönemde geliyor ki... Hem ikiz yeğenlerimden 3 ay sonra, hemde 4. sinema filmimizin gösterime girdiği günlerde doğacak ve...
  4. Yılmaz Erdoğan ve ailesi

Yılmaz Erdoğan ve ailesi

yılmaz erdoğan, ailesi, eşi, karısı, kızı, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz pazar günü oy verdikten sonra, ailesi ile birlikte güzel havanın tadını çıkartan bir diğer ünlü isim de Yılmaz Erdoğan... Ünlü sanatçı, eşi ve kızı ile birlikte güzel havanın tadını bakın nasıl çıkartmış Melek'lerim:) Yılmaz Erdoğan, pazar günü öğle saatlerinde kızı Berfin ve eşi Belçim...
  5. Yılmaz Erdoğan Taichi Yapıyor

Yılmaz Erdoğan Taichi Yapıyor

yılmaz erdoğan yılmaz erdoğan haberleri beren saat gergedanın son şiiri monica bellucci 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Monica Bellucci'nin başrol oyuncusu olduğu Gergedanın Son Şiiri ülkemizde çekilmeye devam ediyor melekler :) Çekimlerine Sarıyer'in Garipçe köyünde devam edilen Gergedanın Son Şiiri filminde bildiğiniz üzere Yılmaz Erdoğan ve Beren Saat te rol alıyor. Dizi setinde...

Sayfayı Paylaş