Yine baştan başlamak....

İlgine teşekkür ederim Lamiyacığım, hayırlısı olsun diyoruz. Allah senin de yardımcın olsun. uzun zamandır görüşemedik inşallah benim gibi olduğun yerde saymıyorsundur...
Annem de zaten farkına vardı çevremdekilerin de kazanamadığını görünce. Sistem en büyük problem... Ama yarimle nolur bilmiyorum bizim durumumuz biraz karışık. En başından beri ailem zaten bunu uygun görmüyor. Çoğu kişinin yaşadığını bir sorun. Kabul edilmiyor ama bir umut diyordum kazanıp gidersem belki bir şeyler söylemeye hakkım olurdu. Bu bekleyiş daha doğrusu belirsizlik yıpratıyor bizi. O bana zaten bana bekle dersen yıllarca beklerim diyor ama canının çok yandığını görüyorum çünkü ben ona kesin bir şey söyleyemiyorum. Arada kaldım gibi bir şey. 3 yıldır böyle... Sanırım bu olayı da biraz sınava bağlamışım ve o olmayınca sanki çadırımın direği yıkıldı... Ne diyeyim hayırlısı, hayırlısı....

malesef canım ..olduğum yerde sayıyorum hem senden daha kötü durumdayım beklemem gereken bi zaman dilimide yok..napalım rabbim görelim neyler neylerse güzel eyler...

canım öncelikle başkalarını düşünmek yerine önce kendini düşün..
kimin ne düşündüğü seni bukadar etkilemesin.
çünkü bir hayat kurarken kimse olmuyo yanında..
hem başarısızm gibi şeylerde söyleme..
sadece sen değilsin ki.. kimsenin istediği gibi gelmedi puanlar..
sen sadece hayata sımsıkı sarılmaya bak, umutlarını hiç bir zaman yitirme canım
Allah bir kapıyı kapatırken diğerini açar.. sen yeterki hayırlısını iste.
vardır bunda da bir hayır..
sevdiğine gelince o senin zor anında yanında olduysa sen de bu olayda sakın ona sırtını dönme bu onu daha çok kırar..
sen onun doğru kişi olduğuna inanıyorsan sonuna kadar sevginin arkasında dur canım sizin sağlam bir ilişkiniz olduktan sonra bunu kimse engelleyemez..
dilerim herşey gönlünce olur canım.. üzme kendini..

Mrh münzevi üstünden çok geçmiş ama ben yazını yeni okudum zaten öyle zor durumdayım ki şuan ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Nasıl birşey bu Allahım sana şükürler olsun ama düşünüyorum neden herşey bu kadar zor neden hep engeller var.Hep yarım kaldım münzevi hiçbirşeyi başaramadım yapamıyorum hiçbirşeyi emek veriyorum mücadele ediyorum elimden geleni yapıyorum ama başarılı olamıyorum.Herşeyim yarım kaldı hayatta.Herşeyden vazgeçtim artık hiçbirşeyin önemi yok tabi birşey hariç oda sevdiğim insan.Biliyo musun münzevi o benim ilk gözağrım.Herşeyi onunla anladım ben herşeyden onun için vazgeçtim elimden geleni yaptım ama öyle zor durumlara düştüm ki inan münzevi tahmin bile edemezsin herkes uyardı herkes karşı çıktı neler duydum neler ben onların yanında çalışıyorum özel bi hastane 4 yıldır çalışıyorum orda ama onlar alalı 2 yıl oldu 2 yıldır beraberiz onunla şuan da asker 7 ay oldu 10 kilo verdim biliyomusun münzevi kendimi tanıyamıyorum artık neden Allahım neden diyorum.Çalıştığım yerde herkes bana düşman hep dedikodumu yapıyolar hiç kimse dodt değil. ailesinin bana bi bakışı var bi görsen öldürecekler sanki tek suçum da sevmek...Ailesi beni istemiyor hemde hiçbiri yaşadıklarıma bakıyorum düştüğüm duruma bakıyorum ama vazgeçemiyorum Allahtan tek dileğim o benim.Dün Babasının sekreteri beni lavaboda onunla konuşurken dinlemiş gidip babasına söylemiş.Babası aramış sen beni oğlum değilsin ikiniz de gününüzü görüceksiniz o kıza de göstericem gününü kesinlikle olmaz demiş.Kardeşleri arayıp ne var o kızda vazgeç bırak onu bi kız için değer mi babam kalp krizi geçirecekti annemi dövdü ayrıl o kızdan sen nasıl bir evletsın demişler.Oda bana diyo ki benim korkum ya bana derlerse ya o kız ya biz ne yaparım bilmiyorum burada bunalıma girdim ailemin söylediklerini düşündükçe annemin babamın kardeşlerimin artık hiçbirşey düşünemiyorum askerim ben burada bu sorunlarla artık hiçbirşey düşünemiyorum diyo ben napim diyorum ben senin için her şeye razıyım sen ne istiyosan onu yapim diyorum benimle her şeye razımısın diyorum bilmiyorum diyo şuan öyle bi durumdayım ki hiçbirşey düşünemiyorum diyo aramıyo konuşmuyo benimle. bana bende dün dilekçemi yazdım muhasebe bölümünde çalışıyorum şefe verdim dayanamıyorum artık abi dedim dayanamadım ağladım şef de kabul etmedi ne suçum var abi dedim oda sende suç yok ama ciddi bir ilişki duyulucak tabi kızsınlar suç onda babasına karşı durabilmeli o dedi. işi bırakmam yanlış olur dedi zaten ailem zor durumda onlar olmazsa birgün bile katlanamam burada çalışmaya.Bu durumda napmalıyım ben münzevi düşünmekten kafayı yiycem ailesi çok farklı sevmek ayıp çalışan kızlar onların gözünde kötü kadın düşün münzevi eşleri çarşıya bile çıkamıyo Büyük amcası ne derse o oluyo.ailesinden hiç kimse sevdiğini almamış babalar buluyo onlar evleniyo bugüne kadar hep öyle yaşamışlar.Nasıl bir şey bu Allahım nasıl bu hale geldim inan münzevi onu o kadar çok seviyorum ki tek korkum onu kaybetmek.Ailesine karşı duramaz beni bu halde yarım bırakır diye çok korkuyorum.Allahım halim sana ayan Ne olur bana yardım et.Öyle doluyum ki senin yazına görünce dayanamadım seninle paylaşmak istedim.Dua et bana ne olur münzevi Allah onu bana nasip etsin beni bu halde yarım koymasın :( :( Napim ben münzevi ne olur bana bi akıl ver kafayı yiyicem yoksa.

Aslında yazalı çok olmamıştı sudem... Mesaj olarak sana bir şeyler yazmıştım ordan da gönderdiğin için... Gerçekten bu konuda sana akıl verebilecek durumda hiç değilim. Ben de büyük bir çıkmazın içindeyim çünkü canım... Hakkımızda hayırlısı olsun sen de benim için dua et Sudemciğim...

seni gayet iyi anlıyorum bitanem...bende bu sene üniversiteyi kazanamadım annemde tıpkıı seninki gibi dedi ve tıpkı benim aşkım da herkezden daha fazla destek verdi ve bana kazanacagıma inandı..benden bile daha çokk üzüldü...off bazenn sınavlarınn o kadar gereksiz ve anlamsız oldugunu düşünüyorum kii neyse canımm bu sınav hayat sonu değill evet kazansaydın iyi olurdu ama sen elinden geleni hatta daha fazlasını yaptınn... sen herşeyden öenmlisin canını sıkma daha önünde karşılaşabilecegin cok fırsat cıkacakk ....üzülme sıkma tatlı canını...herşey gönlünce olsun....

Geri