Yine beennn :(

petekustaoglu

Yeni Üye
Üye
Yine beennn :(
Kızlar yine ben... Bu hamile olma düşüncesi psikolojimi o kadar bozduki sürekli soru sorup duruyorum kusura bakmayın. Eğer hamile olduğumu düşünürsek 12-13 haftalık bir hamilenin karnında ne gibi değişiklikler olur?Benim midem çıkmış durumda kilo aldığımdan dolayı diye düşünüyorum ama yinede korku var.Bide karnımın sağ kısmında sertlik.. Ama sertliği genelde ayaktayekn hissediyorum.Oturduğumda kayboluyor.Karın sertleşmesi ve çıkması ne zaman başlar?ve hamile biri karnını rahatlıkla içeri çekebilirmi?Şimdiden teşekkürler...

slm canim 12 ila 13 haftalik asamasinda bebek artik (egerki bu senin ikinci hamileligin ise) hissedebilirsin.. karnini icine cekme konusunda da sana ve vücut yapina bagli ben benimkini 5 aylikken bile iceri cekebiliyordum.. karnim 7 aydan sonra cikmaya baslamisti... ama egerki hamileysen yada üzerine görme gibi durum söz konusu olsa bile bunlari karnindan önce baska seylerle anlaman daha mümkün .. yani buna takilmadan testlere basvur .. kan testini yaptir..

canım test yapmadınmı ya 12 13 haftalık olduğunu nerden biliyon bak dikkat et psikolojik hamilelik yaşıyanlar var bir dr gitmediysen git.

test yapsanaa sen güzelim neden kendine işkence yapıyosun onu anlmadımm sen zatenn hamile değilseyedn psikollojik olarak hamile gibii görüyosun en kolayı kan testiyapmakk ve kurtulmakk yaaa hamile kalamak bu kadar olsaydı lobii hamilelikten kırlırdııı...başka şehirde yaptır yada nerde hangi şehirde olduğunu bilmiyorum çekingen varsaa tabikideee yoksamm sen bu gidişlee 9 aylık hamile gibi gezcenn kendiniz üzme...ve yap ve rahatlaa

Eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı... Kan testi yaptıramıyorum malesef :( çekincelerim olduğunu söylemiştim. Bende hamilelik belirtisi hiç olmadı nerdeyse.. Hani zaten adet oluyorum bi ara başım dönüyordu falan ama o da geçti psikolojik diye umut ediyorum..

Canım kan testı yaptırmak senın ıcın daha avantajlı eger 12 13 haftalık gbı dıyorsan ufakta olsa hıssedebılırsen ıkıncı gebelık ise bazı ıdrar testlerı negatıf verebılıyor cunku...

Selam Kizlar

Arkadaslar hepinize merhabalar.Ben soru soruyorum ama cevap alamiyorum simdi benim adetime 15 gun var malesef sanki hamilelik belirtileri yasiyorum.kasiklarim ve belim cok agriyor goguslerim sizliyor ve aci var ozellikle yemek yedikten sonra migde bulantim var bazi kokulari istemiyorum ne yapmam gerektigini bilemiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim.Hepinize hayirli gunler dilerim.Cevap acil gelsin lutfen.

Geri