yine biz delüü şekerr delüü mechul

RoCCo

Yeni Üye
Üye

Son düzenleme:
kız yine boy gösteriyoruz melekler mekanının delileri olaraktan:DBak pasi mery biz kıskanınca foto koyarız:DBu herkese uyarı olsun siz foto koyarsanız bizde koyarız kıskanıyorukk işte:seker:

Canım yaa ne güzel günler geçirdik.Fındıktan bir dönimm daha neler neler yapcaz nerelere gidip gezicez...okişşş kuzum..Sevcan benii çamlığaa götürr:D:D

Yavv güzeliz ama deliyizdee haaa:D:D

canım ardam canım sevcanım sizi çok seviyorum.......+ melekler mekanında ki herkesi:D

Allahım bu ne kıskançlık :seker: hemen resim koymuş iki delüü :D:D Şaka bi yana ikinizde süper çıkmışsınız resimlerde hele Arda o ayrı bir şeker maşallah Allah üçünüzüde nazarlardan korusun:) Şekerim bidaha diyorum tişortuna bayıldım :D:D

Yok kıskanın çatlayın daha çok resimler koyun ki bizimde içimiz gönlümüz açılsın:D

Hatta ortalığı daha çok kızıştırın kızlar hadi göreyim sizi yeahh:D

Bu dostlukların bozulmaması dileklerimle +rep:)

mechul bu daha baslangıc kuzum:D
sen findıktan gel de :D:D
ewtt bu bir uyarıdır:zuha::zuha:
pasii ekmek arası balıgı ısmarla tshortu kap :seker:
içindeki güzel kızımm basta hem:seker:
ecos adminim ask olsun sen simdi bna catlamı diyosun:D:D

kıss aranızda buna benzer kıskanmalar olsunki bizde sizin koyacağınız resimlere bakıp içimiz gönlümüz açılacak :D

Maşallah canım ikiniz de fısstık gibisiniz.İkiniz de çok ama çok güzelsiniz.Bi kere her şeyden önce yüreğiniz güzel zaten yüreğinizin güzelliği de yüzünüze yansımış.

Ben de yanınızda olmayı isterdim gerçekten ama girmezdim bu karelere çünkü resim bozulur ben girersem :uhu:

Kıskandım sizi ama berabersiniz diye değil ben evden çıkamıyorum hiç arkadaşım yok yakınımda diye :uhu::uhu:

Maaşallahhh maaşallahhhh İki tatlı güzel meleği görmek hoş oldu valla kıslar ama biliyormusunuz bilmem ama melekler bir araya gelince hem seviniyor mutlu oluyorum hemde kıskançlığımda çatlıyorum ohh ne güzel beraberler diyee:D gene hırsımdan çatladım iyimi :sinir:
Fıstıklarım süpersiniz valla maaşallah Allah nazardan saklısın siz bana bakmayın ben aslında kıskanç ve fesat değilimdir sadece böyle buluşmalara bayılıyorum.Bu harika paylaşım için teşekkürler + rep şekerim seni kıtlarım yerim:D:D

Canlarım bildiğiniz gibi fındık kurdu olaraktan ve amelesi oalraktan fındığa başladık ve çok az girebiliyorum daha doğrusu vakit buldukça girebiliyorum siteye.Yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürler ediyor,saygı ve sevgilerimi en içten diliyorum.Gerçekten sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız!Başta roccom,mavi,pasika,hayal,mislinay vs.hepinize çok teşekkürler.3 g ye bir geçim net hızlansın hepinize ayrı ayrı teşekkür edicem=)=)

NOT:Beni Özlemeyen Bitlensin:seker:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri