yine Leopar hep Lopar <3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leopar

Leopar

Rüyada leopar görmek, çok önemli sırlarınızın bazı rakipleriniz tarafından keşfedilerek işlerinizin altüst olacağına işarettir. Rüyada leopar rakiplerinizin çok önemli sırlarınızı ele geçirerek işlerinizi altüst edeceğine yorumlanır. Leoparın saldırısına uğradığıysanız hayallerinizin suya düşeceği, leopar kafesteyse düşmanlarınızın size zarar veremeyeceği anlamına gelir. Rüyada leopar görmek,...
  2. Fazla yemiyorum ama yine de hep kilo alıyorum diyenler dikkat!

Fazla yemiyorum ama yine de hep kilo alıyorum diyenler dikkat!

yemiyorum ama kilo alıyorum yemek yemiyorum ama kilo alıyorum yemediğim halde Fazla yemiyorum ama yine de hep kilo alıyorum diyenler dikkat! "Fazla yemiyorum ama kilo alıyorum?" kilo sorunu olan kadın ve erkeğin en sık kullandığı cümlelerden biridir. Taylight Sağlık Merkezi’nden Diyetisyen Berrin Yiğit, az yedikleri halde kilo alanların sorunlarının çözümünün 'diyet casusluğu’nda...
  3. yine çanta hep çanta

yine çanta hep çanta

KIŞIN HÜZNÜ ÇÖKTÜ BİRDEN İÇİMİZE. MODAYA VE RENKLERE DE YANSIYOR TABİİ ..ÇANTA TUTKUMUZ BU DEĞİSEN RENKLERLE BİR YENİSİNİ ALMAK İÇİN DAA DA ARTIYOR :) İŞTE YEPYENİ ÇANTALAR
  4. Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

:esra:ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEP HAYALİMDE SEVDİĞİM RÜYALARIMDA GÖRDÜĞÜM ERKEKLE EVLENİP ONDAN KIZ ÇOCUĞUM OLMASINI HAYAL ETMİŞTİM EVET RÜYALARIMDAKİ PRENSİMLE EVLENDİM AMA HER HAMİLELİMDE HEP KIZ İSTEDİM BU İSTEĞE O KADAR İNANDIMKİ 9 AY BOYUNCA KIZIM OLCAK DEDİM UTROSONA İNAT! AMA 3 GEBELİĞİMDEDE ERKEK OLDU ALLAH OĞULLARIMA ÖMÜR VERSİN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUMDA İYİKİ BU KADAR YAKIŞIKLI OĞULLARIM OLMUŞ...
  5. Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S

Sayfayı Paylaş