Yırtık kotlar nasıl kombin edilir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yırtık kotlar nasıl kombin edilir?
Bir süredir moda dünyasının trendleri arasın da yer edinerek her sezon bayan ve erkekler tarafından sevilerek kullanılan yırtık kotlar, kış ve yaz sezonunun da farklı modellerle yer alıyor.

2017 modasının da tekrar yer alan yırtık kot modellerinden sizlere bu konumuz da bayanlar için yırtık kot modelleri ile birlikte yırtık kotların nasıl kombin edilerek giyilmesine dair ipuçlarını paylaşıyoruz.

Her yaştan kişinin mutlaka elbise dolabın da kot pantolon modelleri vardır. Herkes zevkine göre farklı renk ve model kot pantolon modellerini hem günlük hem de özel günler de dışarı gezmelerin de tercih eder. Daha önce ki yıllar da belkide sadece günlük hayatta yer alan kotlar artık geceleri de boy göstermeye başladı.

Bu yüzden kotları sadece spor bir giysi olarak düşünmeyin. Kombinleyeceğiniz şekil de her türlü kullanabilirsiniz. Sadece düz ve spor ayakkabılar ile değil topuklu ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz yırtık kot modelleri dişiliğinizi de ön plana çıkartacaktır. Dar ve geniş kalıp dediğimiz özellikle boyfriend yırtık kot modelleri ile özgürlüğünüzün tadını dolasıya çıkartmaya ne dersiniz?

Yırtık kot modellerini nasıl kombinleyeceğiniz konusun da aşağıda ki örnek görsellerden fikir edinebilirsiniz.

bayan-yirtik-kot-pantolon-beyaz-gomlek-kombin-onerileri-2016.JPG
jean23.JPG
kadın-tarz-siya-yırtık-kot-jean-boyfriend-moda-kombin.JPG
Mavi-Yırtık-Kot-Kombini-e1427715248504.JPG
sonbahar-yırtık-kot-pantolon-jean-trendleri-2014-2015-7.JPG
yc4b1rtc4b1kkot2.JPG
yırtık-jean-modelleri-11.JPG
Yırtık-Jean-Pantolon-Modeli-2014.JPG
yirtik-kot-7.JPG
Yırtık-Kot-Kombinleri.JPG
yirtik-kot-pantolon-ile-sokak-modasi-kis-kombinleri-2015.JPG
Yırtık-Kot-Patolon-Kombinleri-Bahar.JPG
 
Üst