Yogun vajinal akıntısı olanlar ne yapacağım

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Yogun vajinal akıntısı olanlar ne yapacağım
Bana yardımcı olun lütfen yumurtlama günüm uç dört gün önceydi ama çok yogun şeffaf akıntım var peçete ıslandı resmen akıntıdan dolayı birde el kremi tarzında akıntım var be 9 Ay önce yaşadığım olay acaba diyorum son ayda olduğum icin mi akıntım çok artıyor beta hcg negatıf vajinal ultrason negatıf ama 9. Aya kadar bu denli akıntım olmamıştı neden bu son ayda bu kadar arttı akıntım lütfen yardımcı olun

Bana yardımcı olun lütfen yumurtlama günüm uç dört gün önceydi ama çok yogun şeffaf akıntım var peçete ıslandı resmen akıntıdan dolayı birde el kremi tarzında akıntım var be 9 Ay önce yaşadığım olay acaba diyorum son ayda olduğum icin mi akıntım çok artıyor beta hcg negatıf vajinal ultrason negatıf ama 9. Aya kadar bu denli akıntım olmamıştı neden bu son ayda bu kadar arttı akıntım lütfen yardımcı olun
Ne 9. Ayından bahsediyorsun sen selin hamile değilsin neyin 9. Ayı

Ne 9. Ayından bahsediyorsun sen selin hamile değilsin neyin 9. Ayı
Ya lavinyam ablacım 9 aydır zaten çok yogun stres korku yaşadım ama bu son aya kadar olmayan şey bu ay neden oluyor yumurtlama günüm de gecti hiç olmayan şey şimdi neden oluyor İnan’ın bayram bayram gibi degil abla internete yazdım dpgumdan önce boyle seffaf akıntı oluyormus vücut kendini Doğuma hazırlıyormuş ondan korktum

O kadar çok kafaya takıp düşünüyorsunki yaptırdığın onca tahlilleri unutuyorsun senin artık bu konuyu komple kapatman lazım emin olman lazım
Sadmin abla biliyorum kızıcaksın korkarak yazıyorum ama İnan gram iyi değilim artık derman güç kalmadı bende bu 9. Ayda bu kadar şeffaf berrak akıntı olması normal mi el kremi tarzında da akıntı var kaç gündür geçmedi geçmiyor internete bi yazıyorum dogumdwn önce akıntı artarmış 9 aydır bunca stres yaptım bu kadar akıntı olmadı şimdi bu son ayda niye oluyor diyorum kaç gündür geliyor abla bi akıl ver Allah’ın askına

Selin kendi kendini sancılandırcaksın boş yere yapma şunu 9 ayda görünmeyen gebelik olabilir mi mümkün değil bak ben bile ne diyorum 4 . aya falan girmiş olsam psikolojik olarak rahatlarım çünkü görünmeyen bebek olamaz aptal olmayan bi anne de 9 ay snra fark eder. Senin bahsettiğin gizli gebelik olayı belirti olarak belirti yasamazsin karnın şişer gaz dersin tümör dersin cahil olursun okey ama şu durumda mumkunu yok

Geri