1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Yok artık!!!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Yok artık!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umudum Yok Artık Aşk'a...

Umudum Yok Artık Aşk'a...

Umudum yok Artık Aşka Ait… Hepsi 1 yerde ßitiyor Seni Seviyorum diye geLenLer AyrıLaLımLa çekip gidiyor… Umudum yok Artık Aşka Ait… En güzeL bakışLar biLe , EtkiLemiyor… Taş oLmuş Sanki kaLßim, Yine KırıLmaktan Korkup Sevmiyor… Umudum yok Artık Aşka Ait… ßir kaLbim var Oda yanLızLıqa Ait… __________________
  2. Annem Yok Artık..........

Annem Yok Artık..........

annem yok artık annemi sevmiyorum babam yok artık annem artik şiiri Annem yok artık. Beni düşünen kalbi yok. Bitti. Umutsuz olmak istemiyorum. Umutsuzluğun bir çıkar yol olmadığını biliyorum. Annem yok artık, yeryüzü çok gördü onu, kalabalığın arasında kuş gibi çırpınan varlığını çok gördü. dalgın yüreğini çok gördü, bizim için çarpan, kaygılarla dolu yüreğini. Annem yok artık. Bu kesin....
  3. Kartopum artık yok :'(

Kartopum artık yok :'(

Bu benim kızım kartopu.Kocaman güzel bir kız olmuş alımıyla herkesi kendine hayran bırakıyordu.Çok seviyordum onu hatta artık onu kediden çok gerçekten çocuğum gibi görüyordum. Ama maalesef o artık yok :uhu::uhu: Nedenini sorarsanız kayboldu.Her zamanki gibi kendi isteği üzerine çişini yapması için dışarıya çıkarmıştım.Her gün aynı şekilde çıkar biraz dolaşır sonra geri gelirdi...
  4. özlüyorum ama yoksun artık

özlüyorum ama yoksun artık

ÖZLüYoRuM SeNi...aMa...YoKSuN ArTıK... Yoksun iste, öLümüne özlemini çekiyorum simdi. Gittin, hayatimdan düsLerimi, aniLarımi sarsarak ve tekmeLeyerek kaLbimin kapiLarini ardina kadar... BiLki yagan yagmura, açan günese aLdirmiıyorum artik.... GünLerin tadi yok, suLar da akmiyor. Göçüp gitti uzak diyarLara sevgi kusLarim... YagmurLa da konusmuyorum artik, derdimi de anLatmiyorum nehirLere....

Sayfayı Paylaş