yok böyle bir resim!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
yok böyle bir resim!
AŞAĞIDAKİ RESME İYİ BAKIN...BU RESİM ÖYLE BİR RESİMKİ ATAMIZIN NAAŞI ANITKABİRE GİDERKEN BİR ARA SOKAK TA SADECE 5 SANİYE LİĞİNE ATAMIZIN NAAŞINA SON BİR SAYGI VAZİFESİ OLARAK TOPLANAN BU KALABALIK HALKIMIZ DEĞİLDE KİMDİR..AYRICA PENCERELERE DİKKAT EDİN HER YER İNSANLA DOLU.AYRICA BU KALABALIĞA NAAŞIN BAŞINDAKİ 3 ASKER ÇOK ŞAŞIRMIŞ OLACAKKİ BAKIN NASILDA ŞAŞKINLIKLA İNSANLARA BAKIYOLAR...BU TABLO ÇOK DUYGUSAL BİR TABLO O İNSANLARIN YAŞADIĞI DUYGUYU HİSSETMEYE ÇALIŞIN KENDİNİZİ ONLARIN ARASINDAYMIŞ GİBİ SAYIN BAKIN BAKALIM AĞLAMADAN KAÇ DAKİKA DAHA DURABİLECEKSİNİZ.BU RESİM OLDU BİTTİYE GETİRİLECEK BİR RESİM DEĞİL.ARKADAŞLAR BEN DİYORUMKİ YOK BÖYLE BİR RESİM.....SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUZ ...

82512755sh2ds0hl9.jpg

Ce: yok böyle bir resim!

ya cok dehset bı an..tuylerım dıken dıken oldu...kalbalıga bakın onu son bıkez gormek ıçın sokak arası tıka basa dolu...
emegınesaglık

Son düzenleme:
Ce: yok böyle bir resim!

süper,insan baktıkça duygulanıyor.
teşekkürler paylaşım için.

Cevap: yok böyle bir resim!

harika bi resim ilk defa gördüm bunu tüylerim diken diken oldu tek kelime ile muhteşemmmmm

Cevap: yok böyle bir resim!

Bakmak bile gözümden yaş akmasına sebep oldu ATAM ın adını duymam yeterli gzlerim doluyor hemen saygıyla anıyoruz seni ATAM...

o zamanlar insanlar nasıl bir birlik beraberlik içindelermiş..Şimdi herşeyi cehalete maddi imkansızlıklara bağlıyoruz ama, o zamanlar cehalet ve fakirlik aksine daha fazla olmasına rağmen, yürekler birmiş..İnsanoğlu maalesef değişiyor..RAHAT UYU ATAM...

Geri