Yoksa cemoş kaçırıldımı

H

hhasret

Misafir
Yoksa cemoş kaçırıldımı
Melekler az önce editörümüz cemonun kapısı çaldı ve cemodan bi da ses çıkmadı yaklaşık 5 dakikadır cemıdan haber alınanmamaktadır kapıya gelen kimdi yoksa cemo kaçırıldımı ri az sonra az sonra az sonra

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
ceeeemoşşşşşşşş nerdesiiinnnnnnn sensiz yapamıyoruumm nerdeeessiiiinnnnnnn :cry:

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
geldim burdayım kıss oy melekelrim korkmayın beni kaçıracak anası karnında doğmadı daha hahahaha ben sizi bırakıp kaçarmıyım heç hahaha kapıda yalış çalındı zaten salak fırıncı yanlış kapıya gelmiş elinde bi tepsi yemekle abula yimek sizin mi didi hahaha
yörü git la üst katın didim hahaha

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
kacırılırmı o hiç yaaawww o kacırır valla hahaha

chat box editörümüz cemoş parkta :D hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cemoşun Ayıbı :) Cemoşun Ayıbı :)
Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!! Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum..... Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu...
Asparagas Haberler 21
Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular? Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?
Melekler bugün 00:25 sularında cemoş ve çitos aralarında konuşuyorlardı Cemoş Çitosu msne çağırdı ona birşey soracakmış. Cemoşun Çitosa sorduğu gizli soru neydi? Neden özel konuşma ihtiyacı hissettiler...
Asparagas Haberler 9
chat box editörümüz cemoş parkta :D chat box editörümüz cemoş parkta :D
akşam vakti yemek yedikten sonra yürüşümüzü yaptıkk, etrafın tenhalaşmasını bekliyoduk :dp178: cemoşun evinin önünde küçük şirin bi park var.. orada oturduk.. herkes evine çıkınca bizde koşarak salıngaçlarımızı seçtik...
Asparagas Haberler 24