Yoksun yanımda...

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Yoksun yanımda...
YOKSUN YANIMDA...

Unuttum herşeyi geçmişi sildim uzağım şimdi uçurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer içinde değiliz
Yada biz olalım farketmez kül olalım alevin sarsın beni dalsın gözlerin kalsın öylece
Yoksun yanımda bitmez bu gece yine üşüdüm bak nerdesin aşkım bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artık yok gibi derken
Kanımda deli bir aşk dolanır yanımda olmanı şuan herşeyden herkesten isterdim çok
Nedensizce bir gözyaşı damlar kedersiz bu kez gülen suratlar dalgalar izlerken yine yazdım bak gizlerdim kendimi herkezden
Bu sefer söz verdim kendime baktığım heryere ikimizi koydum yazdığım her satır ikimizin olsun mutluluk adına bir yaş damlarken
HERŞEYİM OLDUN
Karıştı kanıma ve gözlerine baktım
AŞKINA SERSEM
Sonsuz şıklara soğuk bi imza atmış bedenim aldırmaz ki yada kandırabilir herkez beni ya
İzmarit heryer aklımdaki sen kimi istediğimi biliyorum artık bölme rüyayı seviyorum artık
Her parçam sana her sayfam da abide diye yazıyorum artık...

Tıkandım aşkım yazamıyorum yok olmuyor gene daralıyorum bak kaç gün oldu seni göremedim neden hiçbirşeyden tat alamıyorum ben kesiyorum ama kanamıyo kollarım özledim sesini ara ne olursun
Gözlerime bi kere bak yeterli
Kelimeler ilham ver bana teninle bırak
İçimde fırtınalar kopsun damlam
İnan ki sadece sen yanımda yoksun diye
Kalemim ağlar ama durmaz
Yarınım her anım ve benim her anımsın
İlk tadımda hani dedim ya
Başımda sonumda sen Sen yoksan noksan bir yanım ve biliyorum ki bir yarımda sen
Yerden yere vursan bile kalbimi gene biliyorum ki bir yarında ben biliyosun ya tek sözün yeter sensizlik bana tek keder ve
Görüyorsun ya kim nederse desin bu yürek gene
SEN DER..!!

Geri