Yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa
.

zuzu65kd7.jpg

incinecek hal kalmadı bende sana bir tavsiye
vedalar soguk olur sıkı giyin
üşüyorum
duracagım burada
gidişini
seyredecegim
kıpırtısız,sakin gibi görünecegim
kavgasız olacak fırtınasız olacak
saçma sapan olacak
organlarım birbirine vuracak
arkandan sesesiz bakacagım
ben yine salagı oynayacagım...
hayalleri tastan bir sevdaydı bizimkisi,kırılmazdı,yagmura kara dayanıklıydı,çığ olupdüşersede kendine zarar vermezdi,kopmazdı,gidişler dönüşlere gebeydi de,hep acıtırdı her el sallayış özlemler acıydı,yürek sabırsızdı,her dönüş,dogustu aslında yeniden ölüp ölüp dirilmek gibi degil de erince dogmaktı ama
önce hayaller öldü(cenaze meydanda kaldı ulu ortada)
gönlüme bir kor düşer
gitme zamansız
önce hayaller biter
yanar külsüz dumansız..
acıyorum..ya da acıyorlar....elimde kalanları sayamıyorum nasıl sayabilirim ateş altında heryerim...dokunulamıyorum,onarılamıyorum,dona kaldım yanerken sadece acıyorum...acınılıyorum...demişler inanmış ağlayışları gecer sanmıstım..bir maddeyim bedenim var senden kalan.benden götürdüklerini istemiyorum sen giderken sen olsaydın benden gitmezdin sen olmadın belkide hiç
bilmiyorum sensizliği!..
baharlar hiç gelmez
mevsim hep kış olur
günlerime güneş dogmaz
hislerim uyur
takvimleri koparttım attım sen giderken saatleri kırdım... zamandan söz edilmesini istemiyorum artık kış!..soguk işte.herkese oldugu gibi..derlerdi hep de inanmazdım,vedalar soguk olur sıkı giyinben bahardan kalmayım
sana yangındım,ama sensiz üşüyorum ve uyuyorum.hala!
dilimden hiç düşmez
adın hasret olur
yüregimde sızı dinmez
gülmek güç olur
acı işte hangi hecesinden tuarsan tut böyle ne sancım diner,ne agrım,sattım 3 kurusa gülüşlerimi... bak gamze gamze dolmuyor yüzüm.bak acı!bak yaş!bak soguk!
bakma.. anlamayacak kadar uzagız artık haa soguk.demişlerdi zaten.. ama yapacak biseyim yoktu sonunu bile bile lades dedim ben mahkumdu!

ayrılıklar yara acar üstüme
yagmur aglar sensizliğe iç çekisime
sensiz olmaz bu yerlerde dünya dar olur
eğer gidersen bu aşka yazık olur
gittin.... yüklemin öznesi mühim degil aslında gidildi onarılmaz yaralarımız var artık. susuz arıyoruz belki de yazık oldumu bilmem... olur mu?
sadece üşüdügümü hissediyorum..
vedalar soguk olurmuş,ben yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa...

.

Cevap: Yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa

teşekkürler bitanem

Geri