1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yolculuktan dönüşte okunacak olan dua acaba hangisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım yolculuğa giderken yada dönerken hangi duayı okumalıyız. Bu dua ile ilgili bilginiz var mı ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aramış olduğunuz duaya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

Yolculuktan dönüşte okunacak olan dua acaba hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İftar Sonrası Okunacak Dua

İftar Sonrası Okunacak Dua

iftar, sonrasında okunacak dua, dualar, türkçe dualar, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. İFTAR SOFRASINDA DUA "Allahümme, yâ vâsial'mağfireti! İğfirli, veli'vâlideyye ve lil'mü'minine yevme yekûmül hisab birahmetike yâ erhamer'râhimin." Manası: "Ey bağışlaması bol olan Allâh'ım. Beni, anamı-babamı ve bütün iman edenleri kıyamet günü, hesap gününde...
  2. Vasıtaya Binerken Okunacak Dualar

Vasıtaya Binerken Okunacak Dualar

Vasıtaya Binerken Okunacak Dualar nelerdir kızlar lütfen bu konuda da bilgi verin duayı yazın
  3. yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

Babamın ölümünün birinci yılı arkadaşlarım ben yasin okudum. Allah kabul ederse. Acaba Yasin'den sonra hangi duayı okumam iyi olacaktır. Bilgisi olana rkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi lütfen.
  4. Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi?

Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi?

KIzlar akşam iftar vaktinde orucumuzu açarken bir dua okumalı mıyız peki okuyacaksak Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi yani hangi duayı okuyacaz?
  5. Kulak Çınlamasında Okunacak Dua

Kulak Çınlamasında Okunacak Dua

bu konu kulak çınlamasında okunması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Hepimizin arada kulaklarının çınladığı olmuştur. Hatta halk arasında kulağımız çınladığı zaman birinin bizi andığı söylenir. Aslında kulak çınlaması tamamen fiziksel bir olaydır. Kulak çınlamasına Tinnitus denir Kulak çınlaması durumunda aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Okunuşu; Zeber Allahü Menze Kerani...

Sayfayı Paylaş