gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Yonca Yaprağı Oya Örnekleri Resimleri

  Konu, 'Ören Bayan' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  yonca yaprağı oya örnekleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Büyüklerimizin elişi göznuru yaptıkları danteller her ne kadar genç nesil tarafından burun kıvırılsa da , onların her bir ilmeğinde ki emek göz ardı edilemez melekler :) Bu elişleri içinde oyalar da büyük maharet ister. Bu yazımızda oya örnekleri içinde sıkça kullanılan yonca yaprağı oya örnekleri vermek istiyoruz sizlere. Eğer çeyiz hazırlayacağınız bir kızınız varsa bu örnekler fikir almanızı sağlayacaktır.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

   
Yonca Yaprağı Oya Örnekleri Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yonca Dantel Örneği

  Yonca Dantel Örneği

  42 x 42 cm boyutundaki örtüye 37 cm zincir çekerek başlayın. 3 sıra trabzanın üzerine yoncalarla devam edin. Çevresini trabzanın üzerini 3 direkle doldurarak dönün. Etrafına kenar danteli yaparak tamamlayın. 50 numara dantel ipliği kullanın.
 2. ne-yo Resimleri

  ne-yo Resimleri

  Herkesin sevgisini toplayan ne-yo resimleri arkadaşlarım.
 3. yonca yaprağı oya örnekleri

  yonca yaprağı oya örnekleri

  Kızlar sitenizde yonca yaprağı oya örnekleri varsa benimle paylaşır mısınız teşekkürler.
 4. oya resimleri

  oya resimleri

  lütfen yeni oyaların resimlerini getirin
 5. Karanfil Yaprağı Örneği Yapılışı

  Karanfil Yaprağı Örneği Yapılışı

  karanfil yaprağı örneği, karanfil yaprağı örgü modeli, karanfil yaprağı nasıl yapılır Sevgili melekler, kışın en sevilen hobisi örgü modelleri için karanfil yaprağı motifi nasıl yapılır bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. Karanfil yaprağı motifi için öncelikle ipliğimiz arkada, düzden 3 ilmek birlikte toplamamız gerekiyor. Daha sonra sağ şiş ilmeğin içinden çıkarılmadan 1 kez ipliğimizi...

Sayfayı Paylaş