Yonja hesap nasıl kapatılır

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yonja hesap nasıl kapatılır
yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali
Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak

Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu. Açıkcası nasıl kapatıldığını bende bilmiyordum. Kapatmasını bilmiyorum ama öğreniriz zor birşey değil dedim.
Arkadaşın yonja hesabına girdim biraz gezdikten sonra nasıl kapatıldığını buldum ve arkadaşıma anlattım belki sizinde işinize yarar diye siteye koydum saygı değer okuyucularım.
Arkadaşlık sitesi yonja.com da şifre değiştirmek için ilk önce giriş yapiyoruz..
Sonra açilan sayfada Profilimi düzenle seçeneğini tikliyoruz..Ordan şifre değiştir kısmına tıklıyoruz..Şifremizi değiştiriyoruz..
Hesap kapatmak içinse ayni yerden hesabı kapa sekmesine tiklayip e-posta ve şifreyi yazarak hesabı kapama nedeni girdikten sonra göndere tikliyoruz..Böylece hesap kapanmiş oluyor.. Hesabınız kapanmıştır vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun:)

ben face hesabından gırdım uyemıyım bılmıyorm nasıl uye oldum bılmıyorm profıl duzenlemeden gırdım ama sıfren yanlıs oluyo dıyo napmam lazm ıstemıyorm ya benm bu sıtede ne ısım var of ya

tşk

sağol sağol sağol :D:D nihayet hesabımı kapatabildim çok şükür :D:D

üyelik iptali

bu üyeliğin iptal edilmesini istiyorum teşekkürler

Bahsi geçen üyeliğiniz hangisi bilmiyorum. Zira bilsemde yapacak bişey yok, çünkü siz bize zaten üye değilsiniz ki :) İptal edilecek bir üyelik yok, çünkü üyelikte yok arkadaşım :)

Misafirimiz galiba yanlışlıkla yazdığı şu msn adresinin silinmesini istiyor adminim..
Benim aklıma bu geldi..:D:D

Bahsi geçen üyeliğiniz hangisi bilmiyorum. Zira bilsemde yapacak bişey yok, çünkü siz bize zaten üye değilsiniz ki :) İptal edilecek bir üyelik yok, çünkü üyelikte yok arkadaşım :)

Misafirimiz galiba yanlışlıkla yazdığı şu msn adresinin silinmesini istiyor adminim..
Benim aklıma bu geldi..:D:D

Taa 10 sene once falan bende yonjaya üye olmuştum ne işim varsa ..
Ama artık 2 , 3 sene önceleri kapattım kullanmıyorum herşey sahte herşey yalan..
burda insan birşey dedimi yerine göre inanıyor, hatta acılarına, sevinçlerine ortak oluyoruz fakat o ve o tarz sitelerde kim kime dumduma.. İşim olmaz bundan sonra :D:D
ne güzel uydurdum yaww:)

Sadminim tşk ederim.

Allah ım cennetemıyım her taraf huri :) tamam tamam sarkmıyorum kımseye sıteden cıkıyorum hemen :) eyvallah paylaşım için..

Geri