yoruldum seni sevmekten!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
yoruldum seni sevmekten!
YORGUNUM…
Bu yüzden daha fazla kaldıramayacağım seni…
Çünkü sen yüreğimin en zayıf halkasına takıldın. Ne düşmek biliyorsun , nede sıkıca sarılmak. İşte bu yüzden yoruldum,
işte bu yüzden yordun beni.
Deseler ki tekrar verelim sana onu diye , cevabım ; artık ne seni geri dönebilirsin bana nede ben kapıyı açabilirim sana. Ama bildiğim bir şey var o da ben artık bittim, yoruldum SENİ SEVMEKTEN…
Yüreğimin o en zayıf halkası yavaş yavaş kırılıyor , üzülüyorum. Üzüntüm yüreğimin burkulmasından değil. Seni artık taşıyamamak , kaldıramamaktan. Belki benim seni sevmem umurunda bile değil. Belki benim tarafımdan sevilmek senin için dünyada önemseyeceğin son şeydir.
Bu yüzden BİTANESİN biliyor musun?
Sana verdiğim sevgimle beni utandırdığın için BİRTANE sin…
Sen benden gitmedin ki!!!
Her yerde bir izin var.defterimde yazın, kalemimde yazın , duvarımda gölgen. Seni nasıl unutabilirim ki?
Sen benden hiç gitmedin ki, ben seni hiç gönderemedim ki…
Ama yeni anladım. Sen benden çoktan gitmiştin. Benim haberim olmadan. Sen benim vazgeçilmezim olmuştun. Beklide seni benim için çektirmez kılan çektirdiğin acıdandır. Bilirsin en sevgili en çok acı çektiğimiz sevgilidir. Peki bunu bile bile acı çeke çeke sana neden katlanıyorum ki? Bunu bende bilmiyorum.
Ben seni hiç gönderemedim ki…
Odam da kokun , halıda ayak izin, havlumda yüzün var…
Ben seni hiç bitiremedim ki. Ama galiba bitmen gerekiyor. Artık benden gitmen gerekiyor. Seni göndermem gerekiyor. Artık tutunacak zayıf bir halkan bile kalmadı yüreğimde . kırdın , bitirdin , yordun , yoruldum. YORULDUM SENİ GÖNDEREMEMEKTE
YORULDUM SENİ SEVMEKTEN…

Geri