Youtube reklamlarını izlemek zorunda değilsiniz !

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Youtube reklamlarını izlemek zorunda değilsiniz !
youtube.png

Google'un video paylaşım sitesi olan YouTube yeni bir servisi kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Reklamlardan kurtulmak isteyen kişiler YouTube tarafından kullanıma sunulacak olan 'reklamsız üyelik' sayesinde artık reklam izlemek zorunda kalmayacaksınız.
Böylece dizi veya film izlerken kullanıcılar artık reklam bombardımanına tutulmayacak. Ancak reklamlardan kurtulmanın da elbette bir bedeli var!Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi Youtube, kullanıcılarına 'reklamsız üyelik' hizmeti sunmaya hazırlanıyor. YouTube dün itibariyle video yükleyen hesaplara gönderdiği e-postalarda reklamsız video izlemek isteyenler için özel bir abonelik sistemi oluşturduğunu ve yakında hayata geçirileceğini kaydederken, kullanıcıların reklamlardan kurtulmak için aylık 10 dolarlık bir ödeme yapması gerekiyor.

Youtube benzer bir uygulamayı 2013 yılında test etmişti. Başlatılan pilot program kapsamında bazı kanallar üyelik için kullanıcılardan 0.99 cent talep etmeye başlamıştı.Ancak şirkete yakın kaynaklar aylık alınacak ücretin 10 dolar olacağı ihtimali üzerinde duruyor.
 
Üst