yuh bana..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
yuh bana..
çok utandım şimdi kendimden ve sizlerden :S ama içimde tutamıcam yoksa çatlıcam..
eniştem teysemi başka bi kadınla aldatıordu bunu ilk baştan beri biliyordum o kadının ismiyle benim ismim aynı oldugu için enişte bey bi iki kes bana yollamıştı o belden aşagı msjları gerçi farkında bile deıiil.. o ayrı konu..
bir gün çok kızdım enişteme ve olayı anlattım oda sus payı ne istersin gibi bir cümle kurdu o an cok mantıklı geldi( ama daha orta 2 de falanım) nasıl olsa yıne barısırlar ,teysemonu çok sevıyor, hem yazık yuvasını yıkmıyım, hatta bana ınanmayadabılır gibisinden sölemekten vazgectım.. bikaç ufak tefek istegımı gercekleştırdı( ayakkabı , kot, ve okul cantası) ama ben dururmuyum kafamın tası bı attı gıttım teyseme herseyı yumurtladım:S:S sonuc 3 ay ayrı kaldılar babam sayesınde bıda barıştılar hep bununla yasadım kendımden cok utandım nasıl bısı karsılıgında sustum dıee:S:s

pöffff ayıp be ayıpp duydun git söle yada klarışma böle aptal saptal işlere ne girersin be kızım :s kendime hiç yakıştıramadım:s

Ayyy canım benim kıyamam sana küçük başınla nasıl bir durum ile karşı karşıya gelmişsin büyükler bile bazen ne yapacaklarını şaşırırlar bu durumda sonucu iyi daha ileri de gidebilir sen sustugun için enişten boşanma davasıda açabilirdi teyzene söylemekle iyi yapmışsın yılanın başı küçükken ezilmeli ezdirmişsin aferim tatlım :)

Geri