Yükselen burç hesaplama Hande Kazanova var mı acaba melişler

H

handvkznva

Forum Okuru
Yükselen burç hesaplama Hande Kazanova var mı acaba melişler

Yükselen burç hesaplama Hande Kazanova melek kadınlar külübü forum'da 2020 2021

Selam arkadaşlarım 2020 2021 yılında benim yükselen burcum ne onu bilmek istiyorum onun için yükselenimin özelliklerine bakmm gerekiyor bunun bi hesaplaması var mı bir de hangisine güvenmem gerekiyor Nuray Sayarı vardı ona baktım da bunu nereden bulabilirim Yükselen burç nasıl hesaplanıyor bana yardımcı olabilir misiniz ? Yükselen burç öğrenme hususunda yardımlarınızı rica ediyorum kızlar.

2021 hande kazanova yükselen burç hesaplama.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım onu ben de tam bilmiyorum. Hande kazanovanın sitesine baktım bi hesaplama şekli yok handekazanova.com adresinden dilersen kendin de bakabilirsin. Hesaplama şekli aşağıda dediğin gibi Nuray Sayarı yapmış o konumuzdan öğren sonra kazanovanın sitesine bak istersen bu tür şeylere inanmadığım için pek bilgim yok.

Bilgisi olan yazarsa iyi olur. Ayrıca konu aşağıda hayatım. Senin için araştırdım. Okudum yorumladım umarım hoşuna gider meleğim :) hahaha

Son düzenleme:

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA YÜKSELEN YAY İSE

Evet hesaplama şeklini bende bilemiyorum ama hesapladığında eğer senin yükselenin yay ise şu sonuç yazıyor kazanovanın sitesinde. Yeni insanlarla inanılmaz tanışmayı seven dost canlısı dışa dönük mükemmel bir insansın sen :) Amma Ruh halin son derece değişkendir. Yani bi yaptığın bi yaptığını tutmayabilir. Yeni şeyleri bi gün keşfetmekten hoşlanır ken öbür gün " amaaan banane be " diyebilirsin. Değişkensin kardeşim yapacak bişey yok.

Yeni şeyleri öğrenmeye, araştırmaya karıştırmaya inanılmaz düşkünsün. Hep ileri atılayım uzak denizlere yelken açayım tarzında bi insansın sen. Heyecan duyuyorsun bu yapılacak olanlarla. Felsefelerden, dinlerden yabancı kültürlerden bilgilerden araştırmadan her şeyden son derece keyf alıyorsun. Araştırmak öğrenmek bilgiye ulaşmak için tüm engelleri aşmak senin yapında var şekerim.

Ha unutmadan spor yapmayı sevebilir isteyebilirsin, patavatsızsın bazen hönk diye açıksözlülük yapabilirsin ama çizgiyi kaçırma bazen kaçırıyorsun. Karşındaki insanları üzüyorsun. Spor derken sen tam da sakatlanacak bir burçtasın haberin olsun :D:D

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ YÜKSELEN OĞLAK BURCU İSEN

Evet hayatım hesapladın ve baktın ki benim yükselenim oğlak burcu dinle bak neler diyeceğim sana. Bir kere dışarıdan bakıldığında son derece mesafeli böyle ulaşılmaz ve soğukkanlı bir halin var bunu biliyor musun. Dikkatli planlı kararlı bir şekilde ilerliyorsun, hep yöneten organize eden ve hayatı başarılarla dolu odaklı bir insansın sen. Öyle saçma sapan havada kalan fikirlerle senin işin yok hayatım. Sen ayakları yere basan gerçek olan bilimsel fikirler ile uğraşıyorsun.

Sana göre her şey ciddiye alınmalı öyle değil mi ? Özellikle hayat ciddiye alınmalı. Kuralların var, yöntemlerin var bunların dışına çıkmaktan pek hoşlanmadığın gibi böyle insanlardan da uzak duruyorsun. Parayı eccük seviyorsun. Ama cimri de değilsin, öyle saçma harcamalar yapmıyorsun. Yalın sade ama kaliteli yaşamayı seviyorsun.

HANDE KAZANOVA YÜKSELENİN KOVA BURCU İSE İŞTE ÖZELLİKLER MELEĞİM

Bir kere bu organizasyonlar tamamen senin işin. Görev alma organize etme " tamam ya hallederim o iş bende " diyen bir yapın var hayatım senin. Bu tür durumları da fikirlerinde dış görünüşünle hobilerinle mesleğinle ortaya koymaktan haz alıyorsun ve bunu sen hep yapıyorsun. Sen bu sun hayatım evet tam da bu. Dost arkadaş canlısı tamamen sosyal bir insansın. Mantığın süper analiz ediyorsun ama kuralcı bir yapın var.

Bununla birlikte zekan son derece keskin, entellektüel alanlar senin inanılmaz hoşuna gidiyor ve uğraşıyorsun. Özgürlüğün dibine vurmayı seviyor, özgürlüğünü hiç bir şeye değişmiyorsun. Öyle senin hareketlerin kısıtlanacak darlayacaklar seni yok öyle yağma sen buna izin vermeyensin hayatım. Bu sensin. İnanılmaz enerjin var algılama kapasiten nirvanada bilimi teknolojiyi seviyor ve ilerici bakış açınla öne çıkıyorsun. Tamda busun ! :D:D

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA YÜKSELEN BALIK BURCU İSE​

Eveeet son derece hassassın deneanda hassaslık var tatlım senin. Ama bir sıkıntın var bu insanlar seni bir türlü ama bir türlü anlamıyorlar. oysa sen yaratıcı, iyimser, hayal gücü son derece geniş merhametli bir insansın değil mi ? Ama seni anlamıyorlar işte. Bir kere 6. hissin son derece kuvvetli ama sen bunu karşı tarafa aktarma hususunda hata yapıyorsun. Daha doğrusu, kendini anlatamıyorsun. E ne yapalım senin anlatacağın şey de karşıdakinin anlayacağı kadardır üzülme.

Zor bir durum ile karşı karşıya kaldığında hemen tabanları yağlayıp kaçasın var değil mi. Fikirlerinde ve düşüncelerinde değişkenlik var. Yani yok ya bu böyle değil diyorsun ama bakıyorsun ki kendinle çelişmişsin :) Alıngansın bi tanem sen alıngansın çelişkili ama bir okadar da romantiksin. Ama her şeyin bir sebebi vardır değil mi üzülme bunlara. Yapman gereken kadarını yap. Biraz tembel, İslami yönün kuvvetli. Ruhsal ve dini konuları araştırmayı, bilgi sahibi olmayı çok ama çok seviyorsun.

Son düzenleme:

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN BURÇ BOĞA İSE 2021 DE SİZİ BEKLEYENLER

Sağlam ve kapı gibi bir insan olduğunu sana daha önce söyleyen olmadı ise artık söyledim gitti. Kapı gibisin tütütütü maşallah. Hiç kolay sinirlenmezsin ama sinirin bi attımı püfffff. Engin denizleri aşar taşarsın. Öyle bir yapın var senin. Fiziksel teması elleşmeyi oynaşmayı çok ama çok seversin. Sen somut olan güzelliklerin peşindesin. Dokunabiliyor isen hayattasın yaşıyorsun demektir. Yemekler senden sorulur. Gurmenin baş gezeni sensin. Esanslı şeyleri, ağızda baharatların bıraktığı takları seversin. Doğada olayım ayaklarım toprağa bassın başka da bişey istemiyorum dersin evet hayatım bu sensin. Rekabeti sevmez iken risk almayı hiç ama hiç istemezsin. Tutucusun elindekilerin kıymetini bilir, sahiplenme ile karşıya son derece güvenilir olduğunu gösterirsin.

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN İKİZLER BURCUNU ŞÖYLE TANIMLIYOR

Bir kere sen sabit değilsin hayatım. Yani üzerinde durduğun bir olayı bir şeyi devam ettiremezsin. Bu sensin. sen ancak duyarsın düşünürsün hozla yayar ve biraz da dedikodu yaparsın. O kadar enerjik sin ki hiç kimse senin eline su dökemez arkadan zaten gelemez. Mantıklısın hemen düşünür hemen karar verirsin. Bazen kafadan geçenleri şak diye yaparsın. Ama bu senken, birileri senden bi işe yoğunlaşmanı derinleşmeni beklemesin. Yapmazsın yapamazsın uğraşmaz ilgilenmezsin hayatım. Dedikoduya bayılıyorsun dedim ya iletkensin diye bu senin en büyük zaafın. Özgürsün ama bir dediğin de bir dediğini tutmaz, karşıdakini şaşırtabilirsin. Haa am hamarat çabuk hareket eden dışa dönük insanları sevmesini bilen bir kişisin. Sürekli sosyal olman senin en büyük artın hayatım.

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN YENGEÇ İSE İŞTE YORUMLAR ŞU ŞEKİLDE

Sürekli olarak duygusal olarak birilerine bağlanıyor ve onlarda en fazla istediğin şeyi, güven duygusunu arıyorsun. Güvenebileceğin bir insanın olması, hele hele sevgilinse.... En çok istediğin şey hayatım. Ama senoldukça kırılgan bir yapışa sahipsin hemen alınıyorsun ve hemen kırılıyorsun. Özellikle kendini kabul ettirme durumlarında senin için bu son derece önemli ama yapma böyle. Kırılma. Üzülme lütfen. Senin yöneticin Ay hayatım ay da bildiğin gibi duyguları temsil ediyor. Ama sen her işinin içine duygularını koyup karıştırıp, hareket eder isen malesef mantıklı kararlar vermekte çok fazla sıkıntı çekeceksin. Ve bir sıkıntın daha var senin sürekli olarak geçmişten bahsediyorsun. Nostaljik ama biriktirmeyi seven kolleksiyoner hayal gücü sezgileri tavan yapmış, yuvaya aileye bağlı bir kişisin. Çocuğun olduğunda onlara ölürsün düşkünsün çünkü.

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN ASLAN BURCU İSE İŞTE YORUMLAR ŞU ŞEKİLDE

Sen var ya seeeen ne sosyalsin ne kadar seviyorsun eğlenceleri spot ışıklarının altında olmayı cıstakları... Eğenmek senin işin hayatım. Öyle çömert ve eli açıksın ki bazen kendi kendine yahu ben de bu kadar ne yapıyorum demeden edemiyorsun. İtibar ve güç kazanmak senin için hayatın merkezlerinden birisidir. Bu merkezde olmayı zaten sen çok seviyorsun. Öyle gizli saklı hakaret etmek sana göre değil. Bam bam bam ne nise sen osun. Yaptığın ve söylediğin şeyler birbiri ile örtüşür. Netsin. Net olmayı, ilgi görmeyi, iltifat almayı ve pofpoflanmayı çok seviyorsun. Kim ben mi tabiki sen hahaha İyi öyönetici olmanın yanı sıra ortalığı idare etmede ve organize etmede inanılmaz iyisin. Rahat çekip çeviriyorsun insanları. Sen bunları yapıyorsun. Hele bu yaptıklarının içinde başta dediğim eğlence var ise, başarısız olma ihtimalin zero hayatım senin sıfır yani :D:D

Sen öyle kolay sinirlenmiyorsun. Yenilgi sana göre değil. Hele bi sinirlenince arı gibi anında sokuyorsun. Bu sensin hayatım yapacak bişey yok. Çabuk hasta olmuorsun ama hastalandığında, miden, kalbin, sırtın kaburgaların ve bunları ilgilendiren tüm ağrılar kalp çarpıntıları şiddetli ateş göz ağrıları vs seni çok etkiliyor.

HANDE KAZANOVA YÜKSELEN BAŞAK İSE 2021 BURÇ YORUMLARI ŞU ŞEKİLDE

Son derece düzenli, tertipli ve titizsin. Ve bu düzenini çalışmalarında yansıtmadığın tek işin olmuyor. Bu sensin. Zekan pırıl pırıl inanılmaz pratiksin. Bunu nasıl düşündün dediklerini hatırla bakalım bi. Evet hızlısın mevzu zeka gerektiren işler ise eleştirel yaklaşımlarınla çözümün ard arda geliyor. Mükemmeli arzulayan, mükemmeliyetçi bir kişisin sen. Her zaman dışarıdaki insanlara iyi görünmek istiyorsun. Sen aslında hani kendini ara ara çirkin ve işe yaramaz hissediyorsun ya, bundan dolayı sosyalleşmeni bırakıyorsun ya bunu yapma. Bu sen değilsin. Oldukça aktifsin analiz yeteneğin, neden-sonuç ilişkilerindeki düşüncelerin süperler. Planlı, iyi bir gözlemci ve en önemlisi mahremiyet. Mahremiyet senin için son derece önemlidir. Bir şekilde mahremiyet ortaya çıkacak ise sen ikinci planda kalansın hayatım.

Burada yer alan yorumları handekazanova.com sitesinden derlenerek alınmıştır. Bilginiz olsun. Başka yazmadığım burç olur ise bana söyleyin sizler için yorumlayarak yazayım kızlar.

Geri