Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yükselen Burç Özellikleri

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  yükselen burç özellikleri alçalan burç özellikleri yükselen burçların burçların yükselenleri Melişler yükselen burcunuzu bilmiyorsanız 'http://www.meleklermekani.com/burclar/150378-yukselen-burcunuzu-ogrenmek-icin-buraya.html' öğrenebilir ve size kişiliğinize nasıl etki yaptığını bu yazıdan öğrenebilirsiniz :tik:


  Yükselen burç: Kendinizi dış dünyaya ifade etme tarzınızdır, sosyal tavrınızdır.
  Görünen yüzünüzü temsil eder.
  Geleneksel astrolojiye göre yükselen burç, insanın fizi yapının oluşumunda etkilidir.

  YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ

  Yükselen koç size orta veya uzunca bir boy verecektir. Atletik benden ve geniş omuzlar dikkat çeker, yüzünüzde uzun biçimli hatta kare şeklinde olur. Saçlarınız
  kahve rengi bezen siyahtır ve genelde dalgalı olup orta veya kaın tellidir. Gözleriniz ve bakışlarınız etkilidir. Kollarınız ve bacaklarınızda güçlüdür.Genellikle yüzünüzde bir yara izi veya ben bulunur.


  YÜKSELEN BOĞA BURCU TİPİ

  Yükselen boğa boyu kısaltır. Boyun kalın ve biraz kısa olabilir. Omuzlarınız geniş ve bedeniniz etli tıknazdır. Saçlarınız genellikle kestane rengi ve koyudur. Teniniz buğday renklidir. Eller toplu ama yumuşak deyildir parmak uçları hafif yuvarlaktır.
  Teniniz yumuşaktır, özellikle yüzünüzde insanın ruhunu okşayan bir güzellik vardır. Boğa burcunun yükselmesi kadınları cazibeli yaparken erkekleri yakışıklı yapar.


  YÜKSELEN İKİZLER BURCU TİPİ
  Uzun ince bir boyunuz olur. Kollarınız ve bacaklarınızda uzuncadır. Gözleriniz ela veya açık renkli. Cildinizde esmer veya buğday renklidir. El parmaklarınızda genelde uzunve incedir. Yüzünüze uzunca olabilir ama etli deyildir. Sizin en belirgin özelliyiniz zayıflığınızdır kolay kolay kilo alamassınız. Yaşlandınızda bile genç görünürsünüz.


  YÜKSELEN YENGEÇ BURCU TİPİ

  Hemen diye biliriz ki, kısa boy... vicut oldukça toplu ve omuzlar düşüktür. Burnun üstünde kemik çıkıntısı bulunur ve öne doğru sarkmış bir görüntü verir (gaga burun). Yüzünüz yuvarlak hatlı ve solukça dır. Saçlarınız ince telli, açık
  kahve veya gümüş reengi olabilir. Sizin gerdanınız erken yaşta belirmeye başlayacaktır. El ve ayaklarda küçüktür.Yaş ilerledikçe göbek kısmında yağlanma göze çarpar.


  YÜKSELEN ASLAN BURCU TİPİ

  Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli bazanda vasat bir boy.Omuzlar geniş kalça dardır. Eller serttir (aslan pençesi). Bu iri yapıya oranla baş biraz küçüktür. Gözler büyük ihtimalla erenkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki buda buda bir özellik verir. Hoştur yakışıklıdır çekicidir.Saçınız açık renkli ve seyrektir. ATATÜRK'ün yükselen burcu aslandır.


  YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ

  Kısa boy ve ince beden . Zariflik başak tipini iyi tarif eder sanki giysi taşımak için vardırlar. Bedeniniz zerafetini hiçbir zaman kaybetmez. Bel inceliyi önemli bir özelliyinizdir. Yüzünüz ve anlınız yuvarlakça dır, gözleriniz koyu. Soluk benizli ve saç renginiz gözrenizle genelde uyumludur. Düzgün bir burun ve inci gibi dişler göze çarpar. Güler yüzlü ve hareketli yapınız göze çarpar.


  YÜKSELEN TERAZİ BURCU TİPİ

  Vicut ince, uzun ve biçimlidir. Saçlar sarı, açık,kahve rengi veya bazen simsiyah oabilie. Yüzünüz oval, hatları açık ve belirgin olup teniniz buğday tenlidir. Parmak dipleri aralıksız olup parmaklarınızda uca doğru bir incelme görülür. Teniniz yumuşak olup yüzünüz ve bedeniniz uyumludur diyer insanların dikkatini çeker. Yükselen terazi kadına güzellik verirken erkekleride yakışıklı yapar.


  YÜKSELEN AKREP BURCU TİPİ

  Sizin boyunuz orta veya biraz uzun olabilir kalınca ve kemiklidir. Güçlü biçimli bir havası olur. Tatlı ve etkili gözleriniz vardır.Kaşlarınız ve gözleriniz dikkat çeker.Özellikle bakışlarınız derin ve etkileyicidir. Yüzünüz gelleikle uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar kaslı ve çok güçlüdür. Çeneniz belirgin kemiklidir ve ucu küt kesilmiştir. En tipik özelliyiniz kulaklarınızın uzunca ve başa yapışık olmasıdır. Göğüs ve kalcalar belirgindir. Çoğunlukla hafifi eğri bacaklarınız vardır.
  son derece seksii,erotik ve çekici olabilirsiniz.

  Yükselen akrep belki güzellik vermez ama seksi bir çekicik verdiyi kesindir.


  YÜKSELEN YAY BURBU TİTPİ

  Uzun boy ince ve düzgün yapı. Omuzlar sportif ve asil bir hava sergiler. En tipik özelliyiniz geniş ve her iki yanı açık alınınızdır. Burnunuz kalemle çizilmiş gibi güzeldir. Dudaklarınız ince ve etkisizdirki alaycı olabilsin. Güzeş gördükçe yüzde benler veya çillenmeler belire bilie. Bazen ön iki diş uzun veya aralıklı olabilir. Teniniz buğday yada kayu renklidir. Saçlarınız kestane veya kehve rengi olabilir.
  Genç yaşlarda şakaklarınız açıla bilir. Sizde sevimli ve sempatik biri olmalısınız.

  YÜKSELEN OĞLAK BURCU TİPİ

  Crta boy bazende kısaca bir boy. İnce ve kemikli bir yapı . Sırt hafif öne doğru eyik durur. Göğüs yapısı dardır. Dizler çıkıktır iki yana sallanır gibi yürürsünüz. Sizdeki en belirgin özellik uzun ve çıkık elmacık kemikleridir. Çene uzun, gözler badem, bazen koyu,bakışlarınız etkileyici ama donuktur. Erkekte sakal ve bıyık geç çıkar.
  Saçlarınızda genellikle siyahtır.
  Yükselen oğlak tipi güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. iyi yıldız etkisi varsa esmer güzelleri çıkar.


  YÜKSELEN KOVA BURCU TİPİ

  Genellikle kısa veya orta boy. Toparlak ama sevimli bir bedeniniz vardır. Kadın da cilt çok güzeldir kadife gibidir adeta bakılmağa kıyılmaz. Erkeklerde ise afacan yaramaz çocuk tipini anımsatır. Burnunuz kalkık olabilir dişleriniz muntazamdır. Kovaların çoğunda bacaklarda varis bulunur. Gözleriniz koyu gri veya yeşil olabilir,
  Kadınlarda bu yerleşim güzellik ve cazibe verir. Saçlarınızın kızıla çalan bir tonu olabilir.

  YÜKSELEN BALIK BURCU TİPİ

  Kısa boy çabuk kilo alabilen, etli ve sulu bir tip... Kol ve bacaklarınızın kısalığı tipik bir özelliktir. Omuzlar dardır buna mukabil ayaklarınız büyüktür. Eller tombul küçük ve parmaklar kısadır. Teniniz beyaz ve solukçadır. Kulak, burun ve dudaklarınız büyüktür. Hülyalı bakan gözleriniz güzeldir dikkat çeker uzun kirpikler onu süsler. Genelde güzel deyildir ama sevimlidir . Sevilesi bir ypılnız vardır
  balık yükseleni kadınlara cazibe verirken erkeklerde böyle birşey söz konusu deyildir.  not: BURAYA KADAR ANLATILAN 12 BURCA AİT BEDEN ÖZELLİKLERİ, YÜKSELEN BURÇTA BİR YILDIZ OLMAMASI DURUMUNDA GEÇERLİDİR. BİRİNCİ EVDE BİR VEYA BİR KAÇ YILDIZ YÜKSELİYORSA DURUM BİRAZ FARKLILAŞIR.BİRİNCİ EVE DÜŞEN YILDIZIN YÜKSELEN BURÇLA UYUMLU OLUP OLMAMASINA VE ÖZELLİYİNE GÖRE YAPIDA BAZI DEYİŞİKLİKLER MEYDANA GETİRİR. BUNLARI DİKKATE ALMAK GEREKİR.

   
 2. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63
  Cevap: Yükselen Burç Özellikleri
  YÜKSELEN AKREP BURCU TİPİ

  Sizin boyunuz orta veya biraz uzun olabilir kalınca ve kemiklidir. Güçlü biçimli bir havası olur. Tatlı ve etkili gözleriniz vardır.Kaşlarınız ve gözleriniz dikkat çeker.Özellikle bakışlarınız derin ve etkileyicidir. Yüzünüz gelleikle uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar kaslı ve çok güçlüdür. Çeneniz belirgin kemiklidir ve ucu küt kesilmiştir. En tipik özelliyiniz kulaklarınızın uzunca ve başa yapışık olmasıdır. Göğüs ve kalcalar belirgindir. Çoğunlukla hafifi eğri bacaklarınız vardır.

  son derece seksii,erotik ve çekici olabilirsiniz.

  Yükselen akrep belki güzellik vermez ama seksi bir çekicik verdiyi kesindir.

  Nazar değmesin aynı ben:D

   
Yükselen Burç Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yükselen Burçlara Göre Balık

  Yükselen Burçlara Göre Balık

  YÜKSELEN BURÇLARINA GÖRE BALIK VE 2007 Yükselen Akrepler, kazanç artıyor Yükselen Koç: Bu yıl kendinizi geliştirebileceğiniz olumlu gelişmeler ve cesaret göze çarpıyor. Ancak eylül ayından itibaren iş hayatına ait konularda detaylar ve yorucu çalışmalar gerekebilir. Yükselen Boğa: Son iki yıldan beri Satürn eve ait sorumluluklarda artışa ve sizi kısıtlayan koşullara işaret etmekte. Eylül...
 2. Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

  Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

  balık yükselen ikizler yükselenim ne balık yükselen aslan burcunun yükseleni nedir burcu akrep Bendeniz Balık burcuyum ve de yükselenim.... Hadi Balıklar, yükselen burçlarınız neler? Size etkileri neler? Mesela benim yükselenim Boğa Burcu. Sizinki ne?
 3. yükselen burç nedir

  yükselen burç nedir

  nuray sayarı yükselen burç hesaplama yükselen burç hesaplama nuray sayarı Yükselen Burç Nedir?? Daima yükselen burcun ne olduğu merak edilir ve öğrenmek için doğum saati gerektiğinden başka bir şey bilinmez. Kısaca tanımlamak gerekirse yükselen burç, doğum anında ufuk çizgisinde yükselmekte olan burç demektir. Şayet Güneş doğarken doğduysanız, o sırada ufuk çizgisinde Güneş’in...
 4. yükselen burcunuza göre fiziğiniz

  yükselen burcunuza göre fiziğiniz

  nuray sayarı yükselen burclar YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ: Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır. Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar. Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur....
 5. Yükselen Burcunuz ve Siz

  Yükselen Burcunuz ve Siz

  Astrolojide YÜKSELEN BURÇ ile GÜNEŞ BURCU özellikleri en çok karıştırılan konulardan biridir. Güneş burcu bizim özümüzdeki kimliğimizi, temel yaşamsal isteklerimizi temsil ederken, Yükselen burç dünyayı nasıl algıladığımızı ve dolayısıyla dünyaya nasıl bir yaklaşımı benimsediğimizi, yani kişiliğimizi nasıl oluşturduğumuzu gösterir. Bir bakıma bizim maskemizdir. Diğer insanlar bizi o maske...

Sayfayı Paylaş