1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yükselen burca göre fiziki görünüş tahmini

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  yükselen burcun verdiği fiziksel özellikler meleklerin görünüşü yükselen burca göre 2011 burcuma göre 2011 falım burçlara Kızlar yükselen burcunuz hangisi biliyormusunuz ve yükselen burcunuzun fiziki özellikleri neler biliyormusunuz cevabınız hayırsa buyrun ozaman :tik:

  YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ:

  Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır.

  Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar.


  Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur. Parmaklar dipten uca aynı kalınlıkta olup, parmak uçları küte yakın kavislidir.
  Çatık kaşlar, kavisli uzun burun, sert ve keskin bakışlı gözler adeta bir koç yüzünü anımsatır. Kirpikden yana da zengindir. Alın açık ve çıkıkçadır.

  Renk genellikle erkeklerde koyu, kadınlarda biraz daha açık olur. Saçlar kalın telli, dalgalı hatta kıvırcıktır. Yüzde bir iz bulunması çok doğaldır.
  YÜKSELEN BOĞA BURCU TİPİ

  Orta boylu, etli, tıknaz hatta göbeklidir. Kol ve bacaklar kısa ve tombuldur.

  En tipik özelliği, sanki boyun yokmuş gibi başın bedene oturmuş olmasıdır. Aslında çok kısa bir boyun vardır. Birde ensedeki çıkıntı tipiktir.

  Yüz yuvarlak, ağız, burun, kulaklar, dudaklar etli ve iridir. Yanakta gamze veya tombulluk olur. Çene kısadır. Yüzde masum ve sakin bir ifade vardır. Ama kızdığı zaman bu ifade çok sert olur.

  Eller toplu ve etlidir ama çok yumuşak değildir. Parmaklarda boğumlar vardır. Parmak uçları hafif yuvarlaktır. Genç yaşta çok toplu olmasa bile yaş ilerledikçe kilo artar. Zayıf boğa tipine pek rastlanmaz.

  * * *

  YÜKSELEN İKİZLER BURCU TİPİ

  İlk akla gelen tipik özellik, incelik, uzunluk ve zayıflıktır. Orta boylu bile olsa kesinlikle zayıftır. Ancak bu zayıflık güçsüzlük demek değildir, aksine kuvvetli ve son derece çeviktir. Kilo almağa uygun olmayan tiplerdir.

  Kollar bacaklar uzun, vücud kemiklidir ama kemikler ince ve muntazamdır.

  Yüz erkekte iri kemikli ve belirgin köşeli, kadında daha hoş, zarif, ince ve estetik üçgen biçimindedir. İrice olan burun muntazam fakat uzuncadır. Yüzde çiller görmek mümkündür. Dudaklar ince, etsizdir. Kulaklar küçük ve muntazamdır. Boyun uzundur.

  Eller ince uzun, parmaklar kürdan gibidir. Parmaklarda eklem yerleri kemiklidir. Bu yüzden parmak dipleri ince kalır. Tırnaklar ince, uzun ve sivridir. Eller çok maharetlidir. Elleri, kolları, ayakları devamlı hareket halinde olan kişiler kesin İkizler burcudur. Solak olanlar da genellikle bu burçtan çıkar...

  Yaşlandıkları zaman bile genç görünen bir yapısal özellikleri vardır.

  * * *

  YÜKSELEN YENGEÇ BURCU TİPİ

  Hemen diyebiliriz ki, kısa boy... Vücud oldukça toplu hatlar yuvarlaktır. Omuzlar düşükçedir.

  Baş da yuvarlaktır. Burnun üstünde kemik çıkıntısı bulunur ve öne doğru sarkmış bir görünüşü vardır. Gaga burun... Burun ucu genellikle sivridir. Gözler masum ifadeli olup yuvarlaktır. Renkli göz verebilir. Çenenin çok ufak olması ve çene altındaki ikinci çene birikintisi tipik özelliktir.

  İç yapıda ateş gurubundan bir burç varsa yanaklar kırmızı olur.

  Eller tombul, küçük... Parmaklar oldukça kısa, yumuşak etli ve uca doğru sivrilen bir yapıdadır. Ayaklar da ufaktır.

  Yengeç denilince akla gelen önemli bir özellik de belirgin, iri göğüslerdir. Yumuşak bir yıldız etkisi varsa memeler büyük fakat güzel olur.

  Kalça fazla değildir ama hatırı sayılır bir karın vardır. Yürüyüş iki yana sallanır gibidir.

  * * *

  YÜKSELEN ASLAN BURCU TİPİ

  Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli.... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder.

  Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.

  Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.

  Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.

  * * *

  YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ

  İncelik, düzgünlük, temizlik, zariflik başak tipini iyi tarif eder.

  Ancak vucud kısımlarını tek tek incelemeyin. Çünkü güzel olmayan kısımlar vardır ama her ne hikmetse genel görünüşü çok güzel olur. Manken tipidir. Bedenleri zerafetini hiç bir zaman kaybetmez.

  Sanki giysi taşımak için vardırlar. Bel inceliği önemli bir özellik sayılabilir. Genelde çok tipik özelliği olmayan vasat fakat hoş tiplerdir.

  Ten rengi koyudur. Cilt muntazam ve pürüzsüzdür. Makyaj için müsaittir. Yüz hatları düzgün görünür. Gözlerde hafif alaycı bir bakış vardır. Belli etkiler varsa eller çok güzel olur. Diş yapısı tipiktir. Ön iki diş uzun veya aralıklıdır.

  Sert etki almışsa abartılı kısımlar görülür. Çok iri bir burun, ağız, çıkık diz ve topuk kemiği gibi...

  * * *

  YÜKSELEN TERAZİ BURCU TİPİ

  Erkekte yakışıklılık, kadında güzellik verir. Özellikle yüz çok güzel olur. Ten yumuşak ve hoştur. Boy ne uzun ne kısa, ikisi arasıdır... Kemikler düzgün ama belirgin değildir.

  Hafif etlimsi bir yapısı vardır. Kilo almağa istidatl›d›r. Yüz ovalimsidir, hatlar narin ve düzgündür. Yanakta özellik veren bir ben olabilir. Eller kemikliliğini kaybetmiştir. Hafif etli, parmak dipleri aralıksız, uca doğru hafif incelme görülür.

  Giyimine düşkündür. Giysilerinde renk uyumuna çok dikkat eder. Erkeklerde fluar takmak, bayanlarda eşarp kullanmak, onlar için gerçek şıklığın temelidir.

  * * *

  YÜKSELEN AKREP BURCU TİPİ

  Genellikle orta veya kısa boylu.

  Kalın ve pek biçimli olmayan kemik yapısı, kısa ve çoğunlukla hafif eğri bacaklar... Gögüs ve kalçalar belirgindir.

  Boyun kalındır. Bedensel görünüm çok güçlüdür. Ama en tipik akrep özelliği ise kesik "V" çene ile başa yapışık uzun kulaklardır. Çene belirgin kemiklidir; "V" gibidir ama ucu küt kesilmiş!... Gözler güzel, bakışlar etkiliyicidir ancak ciddi ve inceleyen bir yüz ifadesi vardır. Yüz hatları keskindir. El ve ayaklar kabadır. Diğer su yapılarındaki gibi yumuşak değildir.

  Sonuçta belki güzel değil ama seksi bir çekicilik verdiği kesindir.

  * * *

  YÜKSELEN YAY BURCU TİPİ

  Uzunca boy, ince ve düzgün yapı, genişce omuzlarla sportif ve asil bir hava sergiler. Kalça kısmı belirgindir.

  Özellikle bayanlarda kilo artışı kalça kısımlarda olur. Orta yaşı geçen yay erkeğinde ise göbek oluşur.

  Yay en tipik özelliği ise geniş ve açık bir alın olup erkeklerde bu açıklık alnın iki tarafında daha derindir.

  Kadında alın çok açık olmaz, erkekteki gibi saç açıklığı çok belirgin değildir.

  Yüz oval olup kemikli değildir ama etli de değildir. Yüz "V" harfi ile "U" harfi arasındaki bir görünümdedir.. Hatlar hoştur. Burun kalemle çizilmiş gibi güzeldir. Dudaklar ince ve etsizdir ki alaycı olabilsin. Güneş gördükçe yüzde çiller ve benler belirebilir. Bazen ön iki diş biraz uzunca olur.

  El ayası parmaklardan daha uzundur. Parmaklar muntazam ve az etlidir ama kemikli değildir. Parmak uçları hafif yuvarlaktır. Bedenlerine oranla kollar uzundur.

  * * *

  YÜKSELEN OĞLAK BURCU TİPİ

  Orta boy, bazen de kısaca bir boy... İnce ve kemikli bir yapı. Sırt hafif öne doğru eğik gibi durur. Gögüs yapısı dardır. Bacaklar kemiklidir. Dizler çıkıkçadır, iki yana hafif sallanır gibi yürürler.

  El ayası ve parmak uzunluğu eşittir. Kare el yapısı... Parmak uçları kesilmiş gibi küttür. Bu özellik tipiktir. Parmaklar sert etli ve kalındır...

  Uzun yüz ve çıkık elmacık kemikleri oğlak yüzünü iyi tanımlar. Ancak, yüzün genel görünümü "U" harfini andırır. Yanak kısmı etlicedir. Çene uzun, gözler badem göz, bakışlar etkileyici ama donuk.... Alın geniş, açık ve hafif çıkık gibidir. Erkekte sakal ve bıyık çok seyrektir.

  Bu yüz güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. İyi yıldız etkileri varsa esmer güzelleri çıkar. Oğlak yüzü soğuk güzellik verir. Sanki bu yüze gülmek yasaklanmıştır.

  * * *

  YÜKSELEN KOVA BURCU TİPİ

  Genellikle orta hatta kısa boy, toparlak ama sevimli bir beden...

  Kadında yüz ve cilt çok güzeldir. Kadife gibidir adeta bakmağa kıyılmaz.

  Erkek kova yüzü ise, afacan, yaramaz bir çocuk yüzü ifadesi taşır... Burun kalkık olabilir. Dişler muntazamdır.

  Tıknaz, etli, yuvarlak hatlı bu beden güzel olmasa da hoş ve cana yakın hava yaratır.

  Bazen bayanlarda, belden yukarısı normal, belden aşağısı adeta kova gibi yuvarlak olur.

  El ve ayak bilekleri boğumlu olabilir. Kovaların çoğunda bacaklarda varis bulunur. Eller küçük, az etli, parmaklar daha uzun ve uçları sivrimsidir. Parmak dipleri daha topludur. Özetle farklıyım diyen bir yapı sergiler.

  * * *

  YÜKSELEN BALIK BURCU TİPİ

  Kısa boylu çabuk kilo alabilen, etli, yumuşak ve sulu bir yapı... Kol ve bacakların kısalığı tipik özelliktir. Omuzlar dardır. Buna mukabil ayaklar büyükçedir ve muntazam değildir. Eller tombul ve küçük, parmaklar kısa ve boğumludur. Ten soluk beyazdır. Yürüyüş yuvarlanırcasınadır...

  Büyük yuvarlak ya da hafif ovalimsi etli bir yüzde burun, dolgun dudaklar ve kulaklar iri kalır. Ama kulaklar akrepteki kadar arkaya yapışık gibi değildir. Hülyalı, uykulu bakan gözler güzeldir. Uzun kirpikler onu süsler. Genelde güzel değildir ama sevimlidir. Kadınlarda daha cazibeli hava verir. Yaş ilerledikçe kilo daha da fazlalaşır...


   
 2. kumsall

  kumsall Hamiş Melek

  Kayıt:
  29 Mart 2010
  Mesajlar:
  30
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İzmir
  Demekki her burç yorumu tutmayabiliyo.Ben akrep burcuyum. Yükselenimde Akrep. Bu yorumun çoğu doğru değil. Yani benim burca uymadı.
   
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  cidden aynı beni anlatmış yükselenim kız pasika benii bir yerden görüp kopya mı cektin ne cokk şaşırdım walla... tebriklerr canım benim sen biliyon bu işi...
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Enteresannnn :D:D Ortim ellerine sağlık cinim :D
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tam uymuyor aslında :D
   
 6. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  YÜKSELEN İKİZLER BURCU TİPİ

  İlk akla gelen tipik özellik, incelik, uzunluk ve zayıflıktır. Orta boylu bile olsa kesinlikle zayıftır. Ancak bu zayıflık güçsüzlük demek değildir, aksine kuvvetli ve son derece çeviktir. Kilo almağa uygun olmayan tiplerdir.


  Kollar bacaklar uzun, vücud kemiklidir ama kemikler ince ve muntazamdır.

  Yüz erkekte iri kemikli ve belirgin köşeli, kadında daha hoş, zarif, ince ve estetik üçgen biçimindedir. İrice olan burun muntazam fakat uzuncadır. Yüzde çiller görmek mümkündür. Dudaklar ince, etsizdir. Kulaklar küçük ve muntazamdır. Boyun uzundur.

  Eller ince uzun, parmaklar kürdan gibidir. Parmaklarda eklem yerleri kemiklidir. Bu yüzden parmak dipleri ince kalır. Tırnaklar ince, uzun ve sivridir. Eller çok maharetlidir. Elleri, kolları, ayakları devamlı hareket halinde olan kişiler kesin İkizler burcudur. Solak olanlar da genellikle bu burçtan çıkar...

  Yaşlandıkları zaman bile genç görünen bir yapısal özellikleri vardır.

  bu analiz bana uymadı sadece yağlı bi cildim olduğu için geç yaşlanma etsisi var ve miyon göründüğümü söylerler ama zayıflık konusunda asla zayıf değilim kiloluda değilim orta halli diyelim :huhe:
   
 7. hüzün meleği 26

  hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  11 Mart 2010
  Mesajlar:
  1.157
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Ödül Puanları:
  48
  YÜKSELEN TERAZİ BURCU TİPİ

  Erkekte yakışıklılık, kadında güzellik verir. Özellikle yüz çok güzel olur. Ten yumuşak ve hoştur. Boy ne uzun ne kısa, ikisi arasıdır... Kemikler düzgün ama belirgin değildir.


  Hafif etlimsi bir yapısı vardır. Kilo almağa istidatl›d›r. Yüz ovalimsidir, hatlar narin ve düzgündür. Yanakta özellik veren bir ben olabilir. Eller kemikliliğini kaybetmiştir. Hafif etli, parmak dipleri aralıksız, uca doğru hafif incelme görülür.

  Giyimine düşkündür. Giysilerinde renk uyumuna çok dikkat eder. Erkeklerde fluar takmak, bayanlarda eşarp kullanmak, onlar için gerçek şıklığın temelidir

  sadece giyimime dikkat ederim
   
 8. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  oğlak burcuyum yükselenim balık ama bu yazının tek bi cümlesi uymuyo bana
   
Yükselen burca göre fiziki görünüş tahmini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yükselen Burçlara Göre Balık

  Yükselen Burçlara Göre Balık

  YÜKSELEN BURÇLARINA GÖRE BALIK VE 2007 Yükselen Akrepler, kazanç artıyor Yükselen Koç: Bu yıl kendinizi geliştirebileceğiniz olumlu gelişmeler ve cesaret göze çarpıyor. Ancak eylül ayından itibaren iş hayatına ait konularda detaylar ve yorucu çalışmalar gerekebilir. Yükselen Boğa: Son iki yıldan beri Satürn eve ait sorumluluklarda artışa ve sizi kısıtlayan koşullara işaret etmekte. Eylül...
 2. Buruna göre makyaj

  Buruna göre makyaj

  Makyaj yaparken kullanılan belli kurallar ve yöntemler vardır. Açık Renkler hatları ön plana çıkartır, koyu renkler geri plana atar. Açık renk olarak şeffaf pudra, koyu renk olarak pudra veya allık kullanılabilir. Burun ile dudak arası uzun ise : Bu uzunluğu geri plana alabilmek için burun ile dudak arasını boyamalısınız. Burun ile dudak arası dar ise : Çok dar olan bu bölgeyi ön plana...
 3. cilt yapısı ve görünüşüne göre karakter

  cilt yapısı ve görünüşüne göre karakter

  CİLT YAPISI VE GÖRÜNÜŞÜ DÜZGÜN VE YUMUŞAK CİLT: "Bebek cildi gibi" olarak adlandırılın bu cilt gerçekten bu tarife son derece uygundur. Böyle kimseler kendilerini idare etmekten tamamen aciz oldukları için başkalarına güvenirler. Sadık ve hoş sohbettirler. Çabuk rencide olurlar. Alaya hiç tahammülleri yoktur. Kişilikleri gergin olduğu için kendilerini tutamayıp ağladıkları çok...
 4. yükselen burcunuza göre fiziğiniz

  yükselen burcunuza göre fiziğiniz

  nuray sayarı yükselen burclar YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ: Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır. Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar. Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur....
 5. Saçınıza Göre Kişilik Tahmini

  Saçınıza Göre Kişilik Tahmini

  Kızlar saçınıza göre kişilik tahmini yapıldığını biliyormuydunuz...Bilmiyorsanız buyrun okuyun saç renginize saçınızın yapısına göre kişiliğiniz :ehi: SARI SAÇ: Sarışınlar ekseriyetle kuvvetli orijinal fikirli her vaziyete uyar hevesli yaratıcı ve çeşit kabiliyetli kimselerdir. Değişikliğe bayılırlar. İyi bir şey. Ama sarışınların çoğu da lüzumundan fazla kıymet bilmezlerdir. Herhangi bir...

Sayfayı Paylaş