1. adanur

adanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

yükselen burçkaç yaşında etkilidir

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında adanur tarafından paylaşıldı.

merhaba bende yeniyim ve 19 aralık doğumluyum yay burcuyum fakat cocukluğumu düşünüyorum şimdiki halime bakıyorum kendimi yükselenim yengeç gibi görüyorum ve yengeçi okuduğumda ona daha uyuyorum bu normalmi 30lu yaşlarda yükselen burcamı döner huylar ve olaylar

2. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    doğum anından itibaren yükselen burç, en az güneş burcu kadar etkilidir ancak 28 yaşından sonra etkisi daha çok belirginleşmeye başlar.

yükselen burçkaç yaşında etkilidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yükselen ikizler!

yükselen ikizler!

yükselen ikizler 2011 Her zaman değişiklik peşinde koşan, neşeli, mutlu bir kişilik sergilerler. Tutkulu olduklarından kafalarına taktıkları hedefe kesinlikle ulaşırlar. Çok hareketli olduklarından yorulabilirler. Cana yakın bir kişilikleri vardır. Başkalarının ne yaptığını, ne düşündüğünü hemen seziverirler. Her şeyi güvenleri ve akılları ile çözebileceklerine güvenleri vardır....
  2. yükselen burç nedir

yükselen burç nedir

nuray sayarı yükselen burç hesaplama yükselen burç hesaplama nuray sayarı Yükselen Burç Nedir?? Daima yükselen burcun ne olduğu merak edilir ve öğrenmek için doğum saati gerektiğinden başka bir şey bilinmez. Kısaca tanımlamak gerekirse yükselen burç, doğum anında ufuk çizgisinde yükselmekte olan burç demektir. Şayet Güneş doğarken doğduysanız, o sırada ufuk çizgisinde Güneş’in...
  3. Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen Burç Özellikleri

yükselen burç özellikleri alçalan burç özellikleri yükselen burçların burçların yükselenleri Melişler yükselen burcunuzu bilmiyorsanız 'http://www.meleklermekani.com/burclar/150378-yukselen-burcunuzu-ogrenmek-icin-buraya.html' öğrenebilir ve size kişiliğinize nasıl etki yaptığını bu yazıdan öğrenebilirsiniz :tik: Yükselen burç: Kendinizi dış dünyaya ifade etme tarzınızdır, sosyal...
  4. Ben yengeç yükselenim yengeç

Ben yengeç yükselenim yengeç

bilmiyorum yeni üyeyim yenlış yere yanlış konu açmışsam özür dilerim sizden burcumla ilgili yorum istiyorum? :)
  5. 2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları Merhaba kızlar bu senenin yani 2012 yılının Yükselen Burç Yorumlarını paylaşmadınız mı yoksa ben mi göremedim:S

Sayfayı Paylaş