Yumurta akının cilde faydaları nelerdir?

K

Kızılçam.h

Forum Okuru
Yumurta akının cilde faydaları nelerdir?

Yumurta akının cilde faydaları melek kadınlar kulübü yumurta akının cilde faydaları nelerdir forum'da.​

Kızlar yumurta akının cilde çok faydalı olduğunu duyuyorum ama daha önce hiç denemedim abuk kozmetik ürünleri almak yerine doğal şeyler mi denesek acaba diye düşünüyorum ne kadar etkili acaba? Yumurta akını kimler kullanabilir cildim çok yağlı özellikle sivilceleri kurutma da kullanılabilir mi ya da gözenekleri daraltmada yumurta akının faydaları var mı? Yumurta akının cilde faydaları nelerdir fayda görenler yazarsa sevinirim.

images (16).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Yumurta akının cilde çok güzel faydaları vardır aslında doğal şeylerin farkına var ama hep gidip paramızı o kimyasal şeylere vermemiz cildimize yaptığımız en büyük haksızlık olabilir. Yumurta akının cilde faydaları hakkında size yardımcı olalım dilerseniz nasıl kullanılması gerektiği hakkında da.

"Yumurta akının cilde faydaları"​

• Yumurtanın akı cildi sıkılaştırır
  • Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar
  • Cildi parlatır ve fazla yağı yok eder
  • Akneleri azaltır ve oluşumunu engeller
  • Ciltteki gözenekleri küçültür
  • Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde cildin toparlanmasını sağlar
Yumurta akın acilde uygularken 1 yumurta akı ve birkaç limon damlası ile bunu süpürge ne kadar karıştırın daha sonra bu karışımı parmak uçları ile ya da bir fırça yardımıyla yüzünüze ve boynunuza sürebilirsiniz göz çevrenize sürmeyin. Yüzde kuruyana kadar kalıp sonrasında su ile yıkayabilirsiniz. Yumurta akından sonra "salatalık maskesinin cilde faydaları" konumuzu da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz salatalığın da çok güzel bir tonik olduğunu düşünüyorum ben.

Geri