Yumurta çatlatma iğnesi sonrası kasık ağrım geçmiyor

• Konbuyu başlatan Shrmltya
  • Başlangıç tarihi
S

Shrmltya

Forum Okuru
Yumurta çatlatma iğnesi sonrası kasık ağrım geçmiyor

Yumurta çatlatma iğnesi sonrası melek kadınlar kulübü yumurta çatlatma iğnesi sonrası kasık ağrısı forumda.​

Arkadaşlar bir hafta önce yumurta çatlatma iğnesi vuruldum ve sonrasında acayip bir kasık ağrısı oluştu özellikle cinsel ilişki yaşadığım zaman bir ağrı oluyor acı duyuyorum yumurta çatlatma iğnesi sonrası böyle bir durum ile karşı karşıya kalan var mı? Yumurta çatlatma iğnesi sonrası sürekli ilişki yaşadık acaba hamile olup olmadığımı ne zaman anlarım Bir de bu kasık ağrısı ne zamana kadar devam edecek?

Merhabalar
Yumurta çatlatma iğnesi sonrasında ağrı ile kasık ağrıları görülebilir çünkü buradan aslında normal bir adet döngüsü içerisinde olan kadının yumurtlama dönemine geldiğinde kasık ağrıları görülebileceği gibi siz de yumurta çatlatma iğnesinden sonra hafif kasık ağrıları görülebilir ilişki sırasında Ağrı olabilir bu ağrılar batmalar geçicidir bu sebeple içiniz rahat olsun. Bu 4-5 gün içerisinde yaşadığınız ilişki sonrasında eğer döllenme oluşmuş ise yani eşinizden gelen sperm hücreleri çatlamış olan yumurtayı dölleri ise 10 gün 13 gün kadar sonra test yaparak bunun sonucunu öğrenebilirsiniz. Ama rahat olun bu ağrılar ve batmalar geçici.

Yumurta çatlatma iğnesi ve sonrasında gebelik testi ile alakalı bilgi alabileceğiniz detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz bir yazı paylaşmak istiyorum. Bu yazımızın başlığı "yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi" aşağıdaki linkten kolayca ulaşabilirsiniz.

Geri