Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Merhaba Arzu hanım, Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi döneminizde (adetinizde) gecikme olunca yapılır. En son ne zaman adet olduysanız o tarihi baz alın. Gebe kalırsanız döngünüz de gecikme olucaktır. Gebelik söz konusu olmaz ise beklenen tarihten daha erken bir zaman da adet başlar. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Merhaba. iğne vurulalı bugün 11. Gün. Sabah test yaptım idrar testi fakat negatif. Kesin negatifmidir yoksa erkenmi test yaptım ?

Umudunuzu yitirmeyin moralinizi yüksek tutun. Erken yapmışsınız testi. Yine negatif çıkarsa adet gecikmesini bekleyin. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

slm yumurta çatlatma iğnesi yaptık 9 gün önce ne zaman test yapsam çıkar gögüslerimde aşırı şişkinlik var

Mrb ben asılamamın ıkıncısını oldum 3gun önce. Aşılama günü doktor bey yumurtanın 23mm olduğunu ve catlamamıs ama aksam çatlar dedi bu durum olumsuz etkiler mı asılamayı.

Merhaba, bu durum aşılamayı etkilemez. Spermler rahimde 3-4 gün yaşayabiliyor. Daha sonra yumurta çatlamış olsa dahi hamilelik söz konusu olabilir

Geri