1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çekmece düzenleyicisi Yumurta kartonundan düzenleyici yapmak

Atmayın değerlendirin adlı yazı dizimizin yeni bölümüyle karşınızdayım meleklerim:) bunu akıl eden vatandaşa bravo demek istiyorum. Bugüne kadar o kadar çok yumurta kabı attım ki sayısı belli değil. yumurtayı çok seviyoruz da. Bakın yumurta kartonundan çekmece düzenleyici yapımı;

Yumurta kartonu bakın ne olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fareler site kurmuş bakın ne olmuş :D

fareler site kurmuş bakın ne olmuş :D

Anketler Ve Yarışmalar - Geleneksel Peynir avatari Yarismasi - Forumun en güzel erkek faresini seciyoruz - Forumun en güzel dişi faresini seciyoruz - Anket: Sizce en tehlikeli kedi hangisidir? a)ev kedisi b)sokak kedisi c)Ben kedilerden asla korkmam. Eğitim - Kedilerden nasil korunulur ücretsiz egitim - 2 ay da ana diliniz gibi kedice konusmak isteyenler icin - Yurtdışında ki Farelerin...
  2. Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Yumurtanın her şeklini çok severim; yağda, rafadan, kayısı, katı.... Haftada en az bir kere rafadan yumurta yapıyordum ve kabuklarını atıyordum. Bundan sonra kabukları atmayacağım ve bakın ne yapacağım. Bayıldım ben bunlara. Çok şirinler değil mi?
  3. Eski yatak bakın ne olmuş

Eski yatak bakın ne olmuş

eski yatak değerlendirme farklı çiçeklik Bahçeniz için dekoratif saksı arıyorsanız bu çiçeklik örneğini inceleyebilirsiniz meleklerim. Ferforje eski bir yatak renkli çiçeklerle dekoratif çiçekliğe dönüşmüş. Eski yataktan çiçeklik bahçeye hoş bir hava katmış.
  4. Yumurtayla güzelleşmeye ne dersiniz ?

Yumurtayla güzelleşmeye ne dersiniz ?

Cilt güzelliği biz bayanlar için önemli bir kriterdir. Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için bakıma ihtiyacı vardır. Cilt tipine göre , uygun bir bakım ile , cildinize güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Cilt bakımı yapmak için yaşınız değil cildinizin yaşı önemlidir. Yani ciltteki pürüzler sizi olduğunuz dan daha büyük gösterebilir. 40 yaşın da olupta bebeksi cilde sahip olanları...

Sayfayı Paylaş