Yumurta rezervimi nasıl artırabilirim

H

Hatice121212

Forum Okuru
Yumurta rezervimi nasıl artırabilirim
Yumurta rezervimi nasıl artırabilirim kür önerisi

Merhaba arkadaşlar

3 yıllık evliyim bebek sahibi olmak istiyoruz. İkimizde de bir sorun yok ama biz neden bebeğimiz olmuyor diye yine de doktora gidelim dedik ve gittik , Eşime spermogram testi yaptılar normal çıktı. Benim muayenelerimde de bir şey çıkmadı aslında doktor yumurta rezervin az dedi. Şimdi ben de iyi bir kür arıyorum yumurta rezervini artırmak için ne yemeliyim ne yapmalıyım öneriniz var mı

Merhaba Hatice

Kadınlar da yumurta rezervini arttırmanın yolu ya da yiyecekler deyince aklıma ilk gelen mucize soğan kürü yapması basit uygulaması basit hem de sonuc alabileceğin bir kür. Evet bildiğin soğan kürü. Orta boy bir soğanı alıyorsun kabuklarını soyuyorsun tencereye koyuyorsun kaynatıyorsun. Soğan kaynayınca 4-5 dakika kaynatıp ılımaya bırakıyorsun . Sonra bu suyu sabah akşam içiyorsun. Ilıyan soğan suyunu dolap da saklayabilirsin ama ben sana her gün yeniden yapmanı yeniden orta boy bir soğan alıp her gün taze taze içmeni öneririm. Bu soğan kürü ile çok hamile kalanlar olduğunu söyleyeyim tatlım bunu önemse ve bize mutlu haberler ver hadi bakalım.

Geri