Yumurtalarımı dondurdum menapoza girmeden ama

• Konbuyu başlatan Yasmininyasmini
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasmininyasmini

Forum Okuru
Yumurtalarımı dondurdum menapoza girmeden ama
Yumurtalarımı dondurdum menapoza girmeden ama kadınlar kulübü

Merhaba arkadaşlar

İstanbul da yaşıyorum evli değilim 42 yaşındayım hiç evlenmedim .Evlenmekten çok çocuk sahibi olmak istiyorum ama evlenmeden de malum olmuyor. Şimdiye kadar evlenmek nasip olmadı diyelim gerçi güzelim işim de var ama :hede: nasip diyelim. Bir arkadaşım yumurtalarını dondurtsana ileride belki menapoza girersin evlenirsin bu sefer çocuk sahibi olamazsın dedi Ben çok pahalı bir iştir nerede bizde o kadar para dedim ama arkadaşım devlet hastaneleri yapıyor dedi zeynep kamil hastanesini önerdi bende pek ümitsiz gittimmm.. iyiki gitmiş gerçekten bu yumurtaları dondurma işini yapıyorlarmış :neyse prosedürler felan yumurtalarım alındı ve dondurularak korunuyor .....ta ki ben evlenip de çocuk sahibi olmak isteyene dek......... buraya kadar çok güzel memnun oldum en azından çocuk sahibi olma umudum menapozla bitmeyecek ...... Şimdi kızlar aklımda deli sorular ya benim yumurtalarım başkalarıyla karışırsa ya benim yumurtalarımdan yanlışlıkla başkalarına verirlerse diyeeee ... duramadım taa başhekime gittim sordum sağolsun ilgilendi gösterdi bir bir anlattı biraz kalbim ferahladı ama o deli sorular hep aklımda ... böyle şeyler olmuşmudur bana mümkün olması milyarda bir ihtimal dahi değil dediler hastane de amaaa işte kafamdaki sorular!!!!!!!!!!!!

Tamamda gülüm bu zamanda hastaneye ve bu işi profesyönel yapan kimselere inanmayacan da neye inanacak sın ki ? benimde kafamda deli sorular var ? Misal hakikatten Zeki Müren'de bizi görecek mi gibi :D:D

Yani bu kadar takıntılı olmanızı emin olun anlamıyorum rahat olun bu şekilde çalışan firmalar sizden dünya da para alıyorlar bence deli soruları bir tarafa bırakın ve biraz relax olun. :p

Bana yumurtalarını donduran gelsin :p :p :p

Geri