YUMURTALIKLARIMDA İLTİHAPTAN ŞÜPHENİYORUM !!!

SULTAN04

Yeni Üye
Üye
YUMURTALIKLARIMDA İLTİHAPTAN ŞÜPHENİYORUM !!!
merhabalar,

son 2 haftadır belimde çok fena ağrı var, adetimden 3 gün önce başlayıp halen devam etmekte, sabah uyandığımda başlıyor akşama doğru biraz hafifliyor,sanki belim yerden çekliyor, ikiye bölünüyor gibi,

konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Merhaba, 2 haftadır bu durumdan müzdaripsiniz neden hekime görünmediniz. Yumurtalık iltihabı ile bel ağrısını nereden bağdaştırdınız bunu da anlamış değilim. Bel ağrısı bir çok nedenden dolayı olabilir. Bir hekime görünmenizde fayda var.

Merhaba, 2 haftadır bu durumdan müzdaripsiniz neden hekime görünmediniz. Yumurtalık iltihabı ile bel ağrısını nereden bağdaştırdınız bunu da anlamış değilim. Bel ağrısı bir çok nedenden dolayı olabilir. Bir hekime görünmenizde fayda var.
ilginiz için çok teşekkür ederim ancak sürekli bir erteleme ha geçer ha üşüttüm vs. gibi saçma sebeplerden kendimi oyaladım hep ama geçecek gibi değil, bağdaştırmamın sebebi de bu ;
1527748769470.png

Merhaba sultanım hanım , bel ağrısı bir çok koşuldan dolayı olabilir. Bu nedenle bir fizik tedavi doktoruna yada ortopediye görünmenizde fayda var. Yumurtalıklarınızda iltihap söz konusu olduğunda kasık ağrınız, sarı,koyu kıvamlı akıntınız ,idrar yollarında yanma vs olurdu. Sağlıklı günler diliyorum.

Merhaba sultanım hanım , bel ağrısı bir çok koşuldan dolayı olabilir. Bu nedenle bir fizik tedavi doktoruna yada ortopediye görünmenizde fayda var. Yumurtalıklarınızda iltihap söz konusu olduğunda kasık ağrınız, sarı,koyu kıvamlı akıntınız ,idrar yollarında yanma vs olurdu. Sağlıklı günler diliyorum.

idrar yollarımda enfeksiyon çıktı

sühan hanım merhaba benimde bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. 4 aylık evliyim korunmuyoruz adetime 2 gün var dün gece pembe bir lekelenme geldi kasık ağrısı oldu ama bugün hiç bir emare yok. sizce hamilemiyim?

Merhaba, yerleşme kanaması embriyo rahime implante olduktan sonra gelişir. Bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir . Muhtemelen gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması . Emin olmak için yarın hcg testi yapın sonucu bizimle paylaşın.

hemen dönüş için teşekkür ederim bebeğimiz olsun çok istiyoruz ben 35 yaşındayım eşimde 44

Geri