Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bende bebek istiyorum. Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım. Bunun basit bir dönemi yani tarihi yada hesaplaması var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler. Yumurtlama...
  2. Yumurtlama günü hesaplama

Yumurtlama günü hesaplama

Yumurtlama günü hesaplama yumurtlama günü nasıl bulunuyor, kadınlardaki yumurtlama yani ovülasyon kaç gün sürer, nasıl hesaplanır konusunda sizler için oluşturacağım bu bölümden bizlere sorularınızı gönderebilir ve anında cevaplar alabilirsliniz. Burada arkadaşlar Yumurtlama günü hesaplama ve yumurtlama gününe göre cinsiyet belirleme hakkında, merak edieln tüm soruların yanıtını bu...
  3. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  4. Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

Gebe kalmaya çalışan çiftler genellikle yumurtlama günlerini takip ederler , çünkü ovülasyon gününün belirlenmesi hamile kalmaya yardımcı olduğu açıktır. Aylık olarak bir fırsat penceresi var ve doğru zamanlamanın belirlenmesi gebe kalma olasılığını artırıyor ! Hamile kalmaya çalışıyorsanız, doğurganlığı ilgilendiren süreç hakkında daha fazla şey bilmeniz önemlidir. Örneğin, ovülasyon...
  5. Adetim düzensiz yumurtlama günüm ne zaman ?

Adetim düzensiz yumurtlama günüm ne zaman ?

Melekler mekanı.com sayfamıza bir çok bayan tarafından adetim düzensiz dönemlerimi ( yumurtlama dönemi) nasıl izleyebilirim sorusu gelmekte. Bu soru yaygın olmakla birlikte çoklu çözüm yollarıda vardır. Makalemizin devamın da yumurtlama,yumurtlama dönemi,adet düzensizliği ve yumurtlama, adetim düzenisiz yumurtladığımı nasıl anlarım gibi detaylar hakkında geniş bilgilere yer vericez....

Sayfayı Paylaş