Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

nisanlimla sadece surtuştuk ve adetten cikali 3 gundu ve dış tarafa boşaldik ama için geldi mi gelmedimi bilmiyorum ve dış tarafta 2 damla bacak ile vajina arasina geldi selpakla sildik hamile kalma ihtimali olur mu....

Şüpheli bir ilişki yaşamışsınız vajinaya sperm gelip gelmediğinizden emin değilsiniz. Bu durumda adete 12 gün kala yada adet gecikmesinde test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

merhaba hocam nişanlim surtuştuk ve vajinanin yan tarafina selpaktan 2 damla degdi ve selpakla sildik hamile kalma ihtimali var mi esim ayin 2 sinde adetten cikmişti ve bizde ayin 4 unde boyle bişi ysptik hamile kalma ihtimali var mi

merhabalar ben 2 gün önce erkek arkadaşımla arkadan sürtündüm ama boşalma olmadı ikimizde de iç çamaşırı vardı hamile olma riskim var mıdır?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. O çıplaktı ama ben de pijama külot ve günlük ped vardı. Herhangi bi boşalma ya da zevk suyu falan olmadı. Üstüne iki kere regl oldum ve normalde olduğum gibiydi süreleri. Sadece ilk reglim 1 hafta gecikti. Şu aralar çok akıntım oluyor ve bazen yumurtaliklarim kasılıyor. Sanki karnım da şişmeye başladı. Boşalma olmadan hamile kalınmaz evet ama yine de şüpheliyim. Sizce hamile kalmış olabilir miyim?

Doğum kontrol hapı bıraktık bıraktıktan sonra içime boşalması hamile kalirmiyim bu şekilde

40 gün oldu evleneli Doğum kontrol hapı kullanıyorum ve eşim içime hiç boşalmadı geri çekiliyor her seferinde, 4gündür mide bulantısı ve göğüs hassasiyeti yaşıyorum hamile kalma şansım var mı.dün test yaptım negatif çıktı ama adet dönemime 9-10 gün falan var ondan sonra mı belli olur

Geri