Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Doğum sonrası lekem kesildi ve adetimde oldm ... İlişkiye girdik iki ay oldu kanama yok adetim gelmiyor sizce hamilemiyim boşalma olmadı ama

Doğum kontrol yöntemi uygulamadan sağlanan her ilişki gebelik riski taşır. Ne zaman doğum yaptınız, bebeğinizi düzenli ve sık emziriyormusunuz bunlar hakkında bilgi vermemişsiniz. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

sevgilim vajinami elledi ve parmagini iceri soktu ondan once tuvallete gitmisti ve ellini yikadigini soyledi hamile kalma ihtimalim
var mi lutfen cok korkuyorum

prezervatifle cinsel ilişkiye girdim girdiktten sonra doğum kontrol hapı aldım hamile kalma şansım var mı

Birliktelik esnasında prezervatifle korunma sağlanmış , prezervatifte her hangi bir deformasyon yoksa bu sizi gebelikten korur. Doğum kontrol hapı gelişi güzel kullanılmaz , başlangıç tarihinden itibaren düzenli olarak kullanılmalıdır.

1 ay önce ameliyat oldum 3 aylik evliyim vajinismus hastaligi varmis orayi 2 cm actilar ve kizlik zarimi ordan kestiler henüz denemedik halada korkuyorum acilcasi acimasindan.. cocuk olsun cok istiyoruz eşim ****** girisine bosaliyor 15 dakika öylelikle bekliyorum.. sizce hamile kalirmiyim cok istiyoruzz cok :(
Yumurtlama gunlerini takip et

sevgilim disari bosaldi sonra ellerini islak mendille sildi vajinami elledi hamile kalma sansim var mi

çok korkuyorum sevgilim boşalmadan önce vajinama sürtündü 1-2 saniye sonrada oral seksle boşaldı dışarıya hamile kalma ihtimalim var mı çok korkuyorum kafayıyı yiyicem reglime çok az kaldı

Merhabalar. Sözlümle 22 martta sürtünerek birliktelik yaşadık. Penis ucu klitoris bölgeme geldi yalnız ben zevk suyundan şüpheleniyorum çünkü o bölgem benden veya onun sıvısından dolayı ıslaktı. Bu olaydan 10 gün sonra adet oldum 4 gün sürdü. Bol akıntılıydı.. İlk gün kahverengi rengi daha sonra kanamaya döndü. Üstüne görme midir diye şüphelenerek adetken test yaptım negatif çıktı. Daha sonra adetim bitince de test yaptım yine negatif çıktı. Yanlış zamanda yapmışımdır diye düşünerek 13 nisanda 2 tane daha test yaptım gece. Onlar da begatif çıktı. Acaba testleri yanlış zamanda mı yaptım? Pelvis bölgemde bazen kasılma oluyor nedeni nedir? Boşalma sıvısı bana değmedi sadece zevk suyundan şüpheleniyorum. Hemen ****** üstündeki kemik var ya onun biraz üstünde ağrı oluyor ama ağrı gibi değil his gibi..

Yaklaşık 2 ay önce erkek arkadaşımla prezervatif kullanarak ilişkiye girdik, ilişki sırasında boşalma olmadı, dışarı çıkarıp boşaldı. Aynı zamanda ben Pcos hastasıyım adetlerim hep düzensizdi. İlişkiden beri de adet olmuyorum ve koyu akıntılar geliyor. Hamile kalma ihtimalim var mıdır yoksa pcos ile ilgili bir durum mudur? İhtimalleri öğrenebilirsem çok mutlu olurum, teşekkür ederim.

Geri