Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik ama korumasızdık biraz yaptıktan sonra çıkardık ve dışarda devam ettik şuan mide bulantısı var ve ben miden bulanıyor mu dediğimde mide bulantısı oluşuyor psikolojik mi sizce ?
Döllenme olduğu gibi hemen bulantı başlamaz. Günler geçmesi lazım aradan

Yaklaşık 2 ay önce erkek arkadaşımla prezervatif kullanarak ilişkiye girdik, birliktelik sırasında boşalma olmadı, dışarı çıkarıp boşaldı. Aynı zamanda ben Pcos hastasıyım adetlerim hep düzensizdi. İlişkiden beri de adet olmuyorum ve koyu akıntılar geliyor. Hamile kalma ihtimalim var mıdır yoksa pcos ile ilgili bir durum mudur? İhtimalleri öğrenebilirsem çok mutlu olurum, teşekkür ederim.

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız düşük ancak imkansız değil. Bu nedenle kuşkunuzu gidermenin tek yolu gebelik testi yapmak.

Salam men 4 aydir kiz arkadasimla iliskideyim ama her iliskide bosalma disariya oldu. Bu zamanacan hic bi sey yok bundan sonra nese ola bilirmi? Yani cocuk.

Salam men 4 aydir kiz arkadasimla iliskideyim ama her iliskide bosalma disariya oldu. Bu zamanacan hic bi sey yok bundan sonra nese ola bilirmi? Yani cocuk.

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan her ilişki gebe kalma açısından risk taşır. Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrul uygulaması değil. Ayrıca düşük ihtimalde olsa zevk suyuyla hamile kalmak mümkündür. Gebelik planınız yoksa cinsel yönden aktifseniz uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulamanızı tavsiye ederiz.

nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. O çıplaktı ama ben de pijama külot ve günlük ped vardı. boşalma olmadı ama bu ay adette olmadım sizce hamilemiyim

Vermiş olduğunuz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yok. Adet gecikmesi gebelik dışında bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Sevgilimle yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ilk boşalmadan sonra 10 dakika bekleyip ilişkiye devam ettik zevk suyu bulaşmış olabilir hamilelik riski var mıdır ard arda 2 gün girdik ama hiçbirinde vajinaya sperm gitmedi belki zevk suyu

Sevgilimle yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ilk boşalmadan sonra 10 dakika bekleyip ilişkiye devam ettik zevk suyu bulaşmış olabilir hamilelik riski var mıdır ard arda 2 gün girdik ama hiçbirinde vajinaya sperm gitmedi belki zevk suyu

Maşallah valla büyük cesaret ilkinde dışarıya boşalıyor sonra on dk bekliyorsunuz henüz arkadaşınızın penisi eriksiyonunu yitirmemiş bi daha yapıyorsunuz ve sperm değil zevk suyundan mı korkuyorsunuz. Spermin vajinanıza girmemiş olma ihtimali yok. Tonlarca sperme gerek mi var hamile kalmanız için son derece yanlış bir iş yapmışsınız. Eğer ilişki üzerinden 72 saat geçmemiş ise ertesi gün hapı kullanın yok ise geçmiş olsun hamile kalma ihtimaliniz çok yüksek malesef.

Erkek arkadaşım zevk suyunu vajinama sürdü hamile kaldım ikiz kızımız var

Geri