Etiketler:
  1. yesimxx

yesimxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında yesimxx tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI? KALAN VAR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Ovülasyon olayı bitmişse gebe kalınmaz.Ovülasyonunuzun gerçekleşip gerçekleşmediğini ovülasyon testleriyle belirleyebilirsiniz.

YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurtlama dönemi öncesi hamile kalınırmı

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalınırmı

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalına bilinirmi
  2. Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Kızlar merhaba aranızda yeniyim. Çok acil birşey sormam lazım. 5 ekimde regl oldum 11 ekimde bitti. Ve 12 ekimde nişanlımla beraber olduk. Toplam geçen ay 4 5 kere beraber olduk. 1 kasımda tekrar adet oldum 7 kasımda bitti ve 8 kasımda yine beraber olduk ve korunmadık. Yani hiçbir şekilde. 1 haftadır inanılmaz mide bulantısı yaşıyorum. Geçen aydan hamile kalma ihtimalim varmı sizce adet oldum...
  3. adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

adetten sonra 28.gün gebe kalınır mı?

32-35 günde bir adet olan biri adetin ilk gününden itibaren 28. günde gebe kalabilir mi? adetim 7 gün gecikti görüslerinizi alabilir miyim?
  4. Adet dönemine bir kaç gün kala hamile kalınırmı ?

Adet dönemine bir kaç gün kala hamile kalınırmı ?

Gebe kalmak için gebeliğin ne zaman ve hangi günlerde oluştuğunu bilmek lazım. Bir kadının menstrüel döngüsü ortalama 28 ila 32 gün arasında sürer. Her döngünün başlangıcı menstrüel periyodun ilk günleri olarak kabul edilir . Yumurtlamanın kendisi genelde adet döngüsünün 10. ve 19. günleri arasında veya sonraki dönemin 12-16 gününde ortaya çıkar. Gebelik için ayda 6 altın gün var. Bu altın...
  5. Ovülasyon dan önce hamile kalınırmı ?

Ovülasyon dan önce hamile kalınırmı ?

Yumurtlama, kadın adet döngüsünün bir parçasıdır. Gebelikle sonuçlanan cinsel ilişkiniz varsa, ovulasyon sonrasında hamile kalabilirsiniz. Döngünüz sırasında herhangi bir zamanda hamile kalmanız mümkün olsa da, şansınız ovulasyonun en yüksek noktasıdır.Ovülasyon,ovülasyon nedir,ovülasyon günleri,ovülasyon günü hesaplama,ovülasyonda hamile kalınırmı,ovülasyon sonrası hamile kalınırmı ile...

Sayfayı Paylaş