1. karina

karina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

yumurtlama günümde birlikte oldum hamilemiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında karina tarafından paylaşıldı.

mrb arkdşlar yumurtlama günümde eşimle ilişkiye girdik ve bana içime boşaldığını söyledi hamile olabilirmiyim

yumurtlama günümde birlikte oldum hamilemiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası hamilemiyim acaba

25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba merhaba cok sabırsızım 25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası idi dolayısıyle hamile olup olmadığımı ögrenemezmıyım daha ne kadar bekliyecegım
  2. Sevgilimle 15 ekimde birlikte oldum Hamilemiyim

Sevgilimle 15 ekimde birlikte oldum Hamilemiyim

Merhaba sevgilimle 15 ekim tarihinde birlikte olduk ancak o tarihlerde adetimin 5 günündeydim ve cok az bi akıntısı üzerime geldi daha sonra diğer adet dongüm bir hafta erkene geldi ve ilk gün akıntım yok denecek kadar azdı ve zamanla artma oldu ve yaklaşık iki gündür adetim bitti sizcw üstüne mi görüyorumdür ve test yaptırsam sonuç çıkarmı tekrardan teşekkürler..
  3. adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

Nisanlimla adetimin ilk gunu birliktr olduk ve icime bosaldi iliskiye 28 agustosta girdik sonraki iki ayda adet gunum gecikmeden adet olmaya devam ettim ama suan sag kasıgımda sancim var hamile kalmis olma ihtimalim nedir hamileyken adet gormus olabilirmiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim
  4. Yumurtlama dönemimde birlikte oldum Hamile miyim ?

Yumurtlama dönemimde birlikte oldum Hamile miyim ?

Merhaba eşimle 9 gün önce ilişki yaşadık yumurtlama dönemine denk geldi iki gündür sol bacağım hafif kasıyor ve kasıklarıma ara ara sancı iğne batması gibi oluyor reglme daha 10 gün var anlmdm niye acaba mı diyip duruyorm
  5. Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok nadir baş dönmesi ve kasık bel ağrısı gibi sizce testi erken mi yaptım

Sayfayı Paylaş