YUMURTLAMA GÜNÜMDEN 10 GÜN SONRA hamilemiyim

• Konbuyu başlatan sudenazzxr
  • Başlangıç tarihi
S

sudenazzxr

Forum Okuru
YUMURTLAMA GÜNÜMDEN 10 GÜN SONRA hamilemiyim
merhaba @SadmiN ben YUMURTLAMA GÜNÜMDEN 10 GÜN SONRA sürtünmeli tamamen giyinikken pantolonlar vs. birşeyler yaşadım. bunu yazıyorum çünkü kadın yumurtasının 24 saat yaşadığını biliyorum geç döllenme ihtimalini falan geçerekten. daha sonra 6 gün geçti ve adetimi oldum. ama bu ay adetim 2 gün gecikmiş durumda karnım ağrıyor çok fazla fakat adetim gelmiyor. 6 gün sonra adet olmam bir ihtimal olmadığını gösterir mi yani süresi önemli değil mi yoksa bi ihtimal oalbilir mi hala? ilişkiye girdim ertesi gün adet oldum diyelim bi sorun kalmıyor değil mi?

Yahu arkadaş sürtünmeli ve üstleriniz giyinik ken nasıl olacak allaşkına bana biriniz söylesin. Bak bazı şeyleri de biliyorsun. Yaşayan kadının yumurtası değil bu arada erkekteki spermdenbahsediyorsun sen. Yanlış bilgini de düzelttiğime göre kızmaya devam edeyim. Bu tür bir şekilde hamile kalma ihtimalin zaten sıfır üstüne üstlük adet olmuşsun. Ha 6 gün neden gecikti diyebilirsin o da yaptığın stres kaynaklı gecikmeden başka bir şey değil. İhtimal yok hayatım boşuna stres yapma. Aynen öyle adet olur isen sorun olmuyor fakaaaaat tam birliktelik olur ise bu durumu riske atmadan ertesi gün hapı kullanman da büyük fayda var lütfen dikkat edelim...

abla geçen ay gecikmedi ilişkiden 6 gün sonra oldum adetimi. bu ay 2 gün gecikti ondan çok korkuyorum. diğer dediğim sperm değil kadın yumurtladıktan sonra 24 saat yaşıyormuş ya hani 10 gün sonra yaşadığım bu şey zaten pantolonla falan bence de ihtimal yok ama işte bu ay karnım ağrıyor ama gelmedi bir türlü korktum

Yahu yok yok alla allaa canlı spermler yumurtlama yap ya da yapma üreme şeyinde yaşar 3 gün kadar sen olayı yanlış biliyorsun pantolondan da hamilelik olmaz bu ay gecikmesinin nedeni tamamen psikolojik olarak " hamilemiyim" demenden kaynaklanıyor öyle bi ihtimal yok yakında olursun reglini.

Geri