Yumurtlama gününü takip ediyorum hamile olabilir miyim bulantım var

Elifin elifi

Yeni Üye
Üye
Yumurtlama gününü takip ediyorum hamile olabilir miyim bulantım var
Selam arkadaşlar size sormak fikir almak istediğim bir konu var.. Eşimle adetten sonra bir kaç kez ilişkimiz oldu cocuk istiyoruz o gunden sonra 2 gun de bir birlikte olduk yumurtlama günü takımını de takıp ediyorum .. Adetime de şuan 12 gün var.. Ve bende hafıf bulantı mide kazıntısı gibi gaz sancısı gibi bişry var normalde yumurtlama döneminde pek agrı hissetmem ama bu ay cok hissettim ishal de vardi ve gögüslerim sanki irileşti gibi yada bana öyle geliyor sizce test yapmalimiyim

Selamlar elif, açtığın konu ya da yorumları bir kez daha lütfen açma takip ediyoruz cevaplandıracağız.

Selam arkadaşlar size sormak fikir almak istediğim bir konu var.. Eşimle adetten sonra bir kaç kez ilişkimiz oldu cocuk istiyoruz o gunden sonra 2 gun de bir birlikte olduk yumurtlama günü takımını de takıp ediyorum .. Adetime de şuan 12 gün var.. Ve bende hafıf bulantı mide kazıntısı gibi gaz sancısı gibi bişry var normalde yumurtlama döneminde pek agrı hissetmem ama bu ay cok hissettim ishal de vardi ve gögüslerim sanki irileşti gibi yada bana öyle geliyor sizce test yapmalimiyim

Adete 12 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. İlk belirti adette olan gecikmedir. Şimdi test yapmanız uygun değil. Adetinizde en az 1-3 günlük gecikme olursa test yapabilirsiniz.

Geri