1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.304
    Ödül Puanları:
    113

Yumurtlama(Ovulasyon) Öncesi ve Sonrası Belirtiler

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yumurtlama nasıl anlaşılır, ovulasyon hesaplama, yumurtlama belirtileri Özellikle gebe kalmak isteyenlerin takip ettiği ovulasyon yani yumurtlama döneminde oluşan belirtiler hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz.

Ovulasyon döneminde öncesi ve sonrası yaşanan belirtiler sizlerle birlikte...

< Konu Resmi..>

Yumurtlama(Ovulasyon) Öncesi ve Sonrası Belirtiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ovulasyon (Yumurtlama) Bozuklukları

Ovulasyon (Yumurtlama) Bozuklukları

yumurtlama bozukluğu yumurtlama bozuklukları kadında olmaması bozukluğu nasıl anlaşılır östrojen eksikliği nasıl anlaşılır Ovulasyon bozukluğu yumurtlamanın olmaması veya düzensiz ve seyrek olasıdır. Kadınlarda yumurtlama bozukluğundan şüphelenen doktor hastadan bir kaç ay boyunca ateş ölçme yolula grafik isterler. Bunula adetin uzunluğunu yumurtlama zamanını ve sıklığını öğrenmeye...
  2. Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğünden Önce; Erkek;Elbette artık ben duramıyorum Kadın;Gideyimmi? Erkek;Hayır,aklından bile geçirme. Kadın;Beni seviyormusun Erkek;Elbette Kadın;Beni hiç aldattınmı? Erkek;Hayır,böylebişey nasıl aklına gelebilir. Kadın;Beni öpecekmisin Erkek;Evet Kadın;Beni dövecekmisin? Erkek;Hiç bir zaman Kadın;Sana inanabilirmiyim? Düğünden Sonra ; Düğünden sonrası için...
  3. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  4. kadınların öncesi ve sonrası resimli

kadınların öncesi ve sonrası resimli

resimli kadınlar diyet öncesi ve sonrası
  5. Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

spor öncesi ve sonrası beslenme spor öncesi beslenme idman ne yemeli ne yemeli idman yenmeli Güneş battıktan sonra antrenmana gidip, evinize sabahın ilk ışıklarıyla dönüyorsunuz. Eve geldiğinizde ödenecek faturalar, gezdireceğiniz köpeğiniz ve yığılmış çamaşırlarınız var. Gününüzün her dakikası sizi sıkıştırırken nasıl formda kalabilirsiniz? Formda kalmak için altın değerinde unutulmuş...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş