Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim
merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok nadir baş dönmesi ve kasık bel ağrısı gibi sizce testi erken mi yaptım

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar hamilelik olsaydı muhtemelen testte sonuç alacaktınız. Bu yaşadıklarınız phsikolojik gibi duruyor. İki gün daha bekleyin eğer regl olmaz iseniz kandan gebelik testi yaptırın. Ama yine belirteyim durumunuz pekte hamilelik gibi durmuyor. Bu kadar gün kala test yaptırdığınızda hamile olsaydınız sonuç alırdınız. Bu konuyla ve vesileyle aramıza hoş geldiniz demek istiyoruz :) Umarım en kısa sürede sizde hamişler arasına girersiniz. Sevgiler.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim bende zaten tek çizgi görünce psikolojik olduğunu düşünmeye başladım ama adetten 2-3 gün önce test yapıp negatif adeti 2 gün gecikip sonra pozitif olan arkadaşları okudukça ister istemez acabamı ki diyorum hepimiz için hayırlısı olur inşallah

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Amin Gül kurusu amin... Herkes için hayırlısını diliyorum bende. Umarım en kısa sürede bebeğinizin müjdesini ilk bizim sitemizden verirsiniz. Ama sıkmayın canınızı yumurtlama gününüzün başlangıcı ve onu takip eden 5 gün lütfen bebek için boş geçirmeyiniz. Sevgiler sunuyorum

Tüplerin kapalı olması yumurtlamaya engel olur mu? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
yumurtlamaya göre adet tarihi yumurtlamaya göre adet tarihi
merhabalar, benim adet döngüm 30 gün ve 3 aydır yaptığım ovulasyon testlerine göre 17 yada 18. günde yumurtam çatlıyor. Fakat bu ay klomen ve çatlatma ignesi kullandım. yumurtam hızlı geliştiği için normal gününden 3-4 gün önce çatlatma iğnesi...
Soru-Cevap 1
Adet Döneminden Yumurtlamaya Kadar Neler Oluyor ? Adet Döneminden Yumurtlamaya Kadar Neler Oluyor ?
Yumurtlama, olgun bir yumurtanın yumurtalıktan salındığı, fallop tüpünün altına itildiğinde ve döllenmek üzere hazır...
Gebelik 0
Hamile kalmaya yardımcı kürler Hamile kalmaya yardımcı kürler
Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü belirleyerek bu güne yakın...
Gebelik 4
Yumurtlamayı sağlayan şifalı bitkiler Yumurtlamayı sağlayan şifalı bitkiler
Hamileliğin oluşmasını sağlayan serbestleştiri hormonların görevi hipofiz bezinden salgılanan FSH ve LH hormonların etkisiyle yumurtalıklarda olgunlaşmakta olan yumurtalar ostrojen salgılar. Bu hormonlar sayesinde rahim ve öteki üreme...
Alternatif Tıp 0
Tüplerin kapalı olması yumurtlamaya engel olur mu? Tüplerin kapalı olması yumurtlamaya engel olur mu?
Rahim, her iki yanından uzanan kanallar sayesinde yumurtalıklara ulaşır. Bu kanallara tıp dilinde tuba uterina, fallop tüpleri veya salpenks ismi verilir. Bu tüpler, rahmin sağında ve solunda olmak üzere toplam 2 tanedir. Yumurtalıktan atılan...
Gebelik 0