1. gülkurusu81

gülkurusu81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gülkurusu81 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok nadir baş dönmesi ve kasık bel ağrısı gibi sizce testi erken mi yaptım

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar hamilelik olsaydı muhtemelen testte sonuç alacaktınız. Bu yaşadıklarınız phsikolojik gibi duruyor. İki gün daha bekleyin eğer regl olmaz iseniz kandan gebelik testi yaptırın. Ama yine belirteyim durumunuz pekte hamilelik gibi durmuyor. Bu kadar gün kala test yaptırdığınızda hamile olsaydınız sonuç alırdınız. Bu konuyla ve vesileyle aramıza hoş geldiniz demek istiyoruz :) Umarım en kısa sürede sizde hamişler arasına girersiniz. Sevgiler.

gülkurusu81 bunu beğendi.
  3. gülkurusu81

gülkurusu81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim bende zaten tek çizgi görünce psikolojik olduğunu düşünmeye başladım ama adetten 2-3 gün önce test yapıp negatif adeti 2 gün gecikip sonra pozitif olan arkadaşları okudukça ister istemez acabamı ki diyorum hepimiz için hayırlısı olur inşallah

4. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Gül kurusu amin... Herkes için hayırlısını diliyorum bende. Umarım en kısa sürede bebeğinizin müjdesini ilk bizim sitemizden verirsiniz. Ama sıkmayın canınızı yumurtlama gününüzün başlangıcı ve onu takip eden 5 gün lütfen bebek için boş geçirmeyiniz. Sevgiler sunuyorum

Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Normal günümden 3 gün erken adet oldum ama 2 gün sürdü bugün üçüncü gün çok az kan gelio anormal derecede halsizlik yaşıyorum. hamile olabilirmiyim?
  2. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  3. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??
  4. yumurtlama günümde birlikte oldum hamilemiyim?

yumurtlama günümde birlikte oldum hamilemiyim?

mrb arkdşlar yumurtlama günümde eşimle ilişkiye girdik ve bana içime boşaldığını söyledi hamile olabilirmiyim
  5. İlişkiden 3-4 gün sonra test yaptım negatif hamilemiyim?

İlişkiden 3-4 gün sonra test yaptım negatif hamilemiyim?

adet düzensizliğim var ve gecen eşimle ilişkiye girdik 3 4 gün sonra test yaptım negatif cıktı ama belirtilerini yasıyorum bas agrısı dönme migde bulanması karında şişkinlik kasıkda bel agrısı akıntı çogalması sizce hamilemiyim?

Sayfayı Paylaş