1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Yunusların Dansı

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yunusların Dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultanlar'ın dansı

Sultanlar'ın dansı

Sultanlar'ın dansı 07 Neslihan, Aysun ve Gözde?nin müthiş formuyla 3?te 3 yapan ay yıldızlı bayanlarımız, Dünya Grand Prix Avrupa Elemeleri?nde büyük avantaj yakaladı. FİLENİN Sultanlar?ı, geçtiğimiz yıl Japonya?daki Dünya Şampiyonası?nda altın madalya kazanan, dünya devi Rusya?yı Ankara?da perişan etti: 3-1. Yeni bir anlayış ve yeni bir yapılanma ile yola çıkan bayan voleybol takımımızın,...
  2. yunus

yunus

yunus Cyrtocara moorii (Yunus Cichlid) Güzel görünümü ve diğer malawi cichlidlerine nazaran çok daha sakin oluşu onların hobiciler arasındaki ününü arttırmıştır. Bu türe yunus cichlid adına kafa yapısının yunusa benzemesinden almıştır. Bu tür omnivordur(hem etçil hem otçul). Doğal ortamlarında organizmalar, bitkiler ve böceklerle beslenirler. Yunus cichlid erkekleri 20-22cm dişileri ise...
  3. Afrika Dansı

Afrika Dansı

Afrika Dansı ''Konusabiliyorsan şarkı söyleyebilir, yürüyebiliyorsan dans edebilirsin.'' Bir Afrika Atasözü Afrika Dansı, Amerika başta olmak üzere pek çok ülkede giderek yaygınlaşmış, terapisel dans ile egzersizi keyifli bir şekilde birleştirmiştir. Bu yeni dans akımı serbest ve doğal hareketler ile içinizde zaten var olan, fakat uyuyan ritim ve dans yeteneğini çıkarıyor. Afrika Dansı,...
  4. Işıkların Dansı =)

Işıkların Dansı =)

Bunları ben çektim arkadaşlar.. :)

Sayfayı Paylaş