Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yurdum insanından komik ilginç kareler

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yurdum insanından komik ilginç kareler
    kurtlar vadisi pek hoş olmuş doğrusu :hhh:

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yurdum insanından komik ilginç kareler

çok güzel olmuş:hhh::hhh::hhh::hhh:

yurdum insanından komik ilginç kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yurdum insanının komik diyalogları

yurdum insanının komik diyalogları

SSK gözlügü yazilir. Tansiyona sekere bakilir. Kurban kesilir... Gebze de bir eczanenin camindan - Aksaray da bir lastikçinin vitrininden : Vindovslu aletle rot balansi yapiyoruz... - Kartus ve kolonya doldurulur. Eskisehirde bir dükkanın camindan - Kocaeli Hereke de Y.Y.B.F. karsisinda kendi halinde bir bakkalin camindan: Penguen Yemi bulunur ! - Kadiköy çarsida yanimdan geçen...
  2. wc'lerden komik kareler :)

wc'lerden komik kareler :)

tabelasıyla ve yurdum insanının komik hallriyle süper resimlerrr buyrunnnnnnn :yahoo: :yahoo: :yahoo: alıntı................
  3. yine yurdum insanları

yine yurdum insanları

işte yine yurdum insanlarının o çok komik o eğlenceli güldürmekten öldüren karnımıza ağrılar geçirten sorular ve cevapları :zuha: ALKIŞLAR YURDUM İNSANLARINA:) ——————————————Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer...
  4. Alkışlar yurdum insanlarına:)

Alkışlar yurdum insanlarına:)

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye, ———————————————- Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini...

Sayfayı Paylaş