yüreğimin esen rüzgarına .....

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
yüreğimin esen rüzgarına .....
Mevsimlerden yazı Giysilerden beyazı Kuşlardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herşeyden çok Seni seviyorum

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı.

Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin

İnce sızım kalp hırsızım beni benden aldın imkansızım ağlasam inlesem ne fayda nasıl olsa ben hep haksızım

Ne güzeldi günlerimiz Ayrılmazdı ellerimiz Aşkla çarpan kalplerimiz Ayrı düştü gülüm gülüm

Dün gece yıldızlara hep seni anlattım, dinledikçe bir kez daha parladılar. Ayrı olduğumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar

Zannetmeki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim hayata son sözüm ''SENİ SEVİYORUM''olacak

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın. Şimdi okuduğun gibi

Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel, ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin sevgilim

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor, gülmeyi unutmak değil, ağlamaya alışmak zor, yaşamak değil, özlemekte değil, özleyipte görememek çok zor BEBEĞİM...

Dün gece saatlerce ölümü ve sensizliği düşündüm, acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, nede aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var

Gecemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düşündüren, yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen

Hani geceden sonra doğarya güneş, aklıma ilk sen gelirsin, sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin

Aşk bir nehirdir içine aptallar düşer bende düştüm ama beni ittiler

Bir gün dilenci gibi geleceğim kapına ürkerek basacağım zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyeceğim bir dilim ekmek uzatacaksın karnım tok diyeceğim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yıllar önce çaldığın kalbimi geri ver geri ver diyeceğim

Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularımın adıdır hasret sen yıldızların getirdiği özlem değil ölümün bile unutturamayacağı tutkumsun!..aşkım

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır!..

Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur!..

Yüreğinin içinde esen rüzgarı dinliyorum, rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aşkı bulutlardan ve engin dağlar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor, içimi titreterek..

Geri