1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.449
  Beğenilen Mesajlar:
  2.302
  Ödül Puanları:
  113

  yüreğimin esen rüzgarına .....

  Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Mevsimlerden yazı Giysilerden beyazı Kuşlardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herşeyden çok Seni seviyorum


  Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı.  Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin  İnce sızım kalp hırsızım beni benden aldın imkansızım ağlasam inlesem ne fayda nasıl olsa ben hep haksızım  Ne güzeldi günlerimiz Ayrılmazdı ellerimiz Aşkla çarpan kalplerimiz Ayrı düştü gülüm gülüm  Dün gece yıldızlara hep seni anlattım, dinledikçe bir kez daha parladılar. Ayrı olduğumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar  Zannetmeki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim hayata son sözüm ''SENİ SEVİYORUM''olacak  Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın. Şimdi okuduğun gibi  Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel, ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin sevgilim  Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor, gülmeyi unutmak değil, ağlamaya alışmak zor, yaşamak değil, özlemekte değil, özleyipte görememek çok zor BEBEĞİM...  Dün gece saatlerce ölümü ve sensizliği düşündüm, acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm  Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, nede aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var  Gecemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düşündüren, yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen  Hani geceden sonra doğarya güneş, aklıma ilk sen gelirsin, sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin  Aşk bir nehirdir içine aptallar düşer bende düştüm ama beni ittiler  Bir gün dilenci gibi geleceğim kapına ürkerek basacağım zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyeceğim bir dilim ekmek uzatacaksın karnım tok diyeceğim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yıllar önce çaldığın kalbimi geri ver geri ver diyeceğim  Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularımın adıdır hasret sen yıldızların getirdiği özlem değil ölümün bile unutturamayacağı tutkumsun!..aşkım  Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır!..  Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur!..  Yüreğinin içinde esen rüzgarı dinliyorum, rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aşkı bulutlardan ve engin dağlar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor, içimi titreterek..

   
yüreğimin esen rüzgarına ..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir

  Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir

  Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir arkadaşlar bu sorumun cevabını vereceğinizi tahmin ediyor ve şmididen siz çok teşekkür ediyorum.
 2. Batıdan Esen Rüzgarın Adı

  Batıdan Esen Rüzgarın Adı

  Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir Batıdan Esen Rüzgar Sevgili melekler, bu yazımızda batıdan esen rüzgarın adı ve özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz :) Batıdan Esen Rüzgara Günbatısı Rüzgarı denir. GÜNBATISI batıdan esen rüzgardır. Buna günindi de denir.Kaçak bir havadır.lodostan poyraza geçerken olur.yapacağı kaçak ve kötü havanın süresi bilinmez.
 3. Denizden Karaya Esen Rüzgar Nedir

  Denizden Karaya Esen Rüzgar Nedir

  Denizden Karaya Esen Rüzgar Nedir arkadaşlar Denizden Karaya Esen Rüzgara ne denir ismini yazar mısınız lütfen!
 4. Kuzeydoğudan Esen Rüzgara Ne Denir

  Kuzeydoğudan Esen Rüzgara Ne Denir

  Kuzeydoğudan Esen Rüzgara Ne Denir kim biliyorsa cevabını zahmet olacak ama yazsın :)

Sayfayı Paylaş