gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Yurtseven Kardeşler - Halayımız Bitmesin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yurtseven kardeşler gelin halay çekelim Gelin halay çekelim
    Hep el ele verelim [2]
    Halayımız bitmesin
    Eğlenelim dönelim [2]

Çalsın davul zurnalar
    Oynasın bütün dostlar
    Sevincimiz bitmesin
    Gönlümüzde halaylar

Çalsın davul zurnalar Oynasın bütün dostlar
    Halayımız bitmesin
    Gönlümüzde halaylar

Yana sıra adımlar
    Hiç susmasın çığlıklar

[nak]

Yurtseven Kardeşler - Halayımız Bitmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Özledim

Yurtseven Kardeşler - Özledim

Gözyaşların hiç dinmesin canımdan nefes gitmesin x 2 Sensiz dünya hiç dönmesin sen benle olmayınca x 2 [Nakarat] x 2 Özledim seni özledim her gün yolunu gözledim Dönecektin bir gün döneceksin diye göz yaşlarıyla bekledim Özlemenin ne olduğunu bilir misin sen? Sensiz burada yanıyorum, ölüyorum, bitiyorum Sensiz olmak bana en büyük ceza Gel artık gel gel gel seni çok seviyorum Gözlerin sensiz...
  2. Yurtseven Kardeşler - Lokum Gibi

Yurtseven Kardeşler - Lokum Gibi

Arkadaslarla bardaydik Ictik güldük eglendik Kurtlari döktükten sonra Bir köseye cekildik Yanima bir fistik geldi Benimle oynarmisin? Sana kim hayir derki O bakislar oldukca yar Sana kim hayir derki O bakislar oldukca yar Benimle cikarmisin? Benimle gezermisin? Evet mi Hayir mi? Hadi de de hemen de Sana kim hayir derki O bakislar oldukca yar Lokum gibi tatli mi tatli O dudaklar balli...
  3. Yurtseven Kardeşler - Kanka

Yurtseven Kardeşler - Kanka

ayrılığın adını kalbime yazdım neden içiyorsun diye sorma sen hiç aşık olmadınmı be kanka neden ağlıyorsun diye sorma boşver gitsin be ağlıyorsun yine içiyorsun yine ne oldu ne oldu ne oldu söyle oldunmu oldunmu sen hiç aşık oldunmu bir zalim uğruna şaçlarını yoldunmu ne zaman dinecek gözlerimin bu yaşı yüreğimin her yeri oldu yine bin acı dalıyorsun yine ağlıyorsun yine...
  4. Yurtseven Kardeşler - Gitme Turnam

Yurtseven Kardeşler - Gitme Turnam

Gitme turnam bizim evden Dön gel allahın seversen Ayrılık ölümden beter Dön gel allahın seversen Gitme turnam vuracaklar Kanadını kıracaklar Seni yarsız koyacaklar İkrar verdim dönülür mü Kalbim hain görülür mü Yarsız devran sürülür mü Dön gel allahın seversen Gitme turnam vuracaklar Kanadını kıracaklar Seni yarsız koyacaklar __________
  5. Yurtseven Kardeşler - Cankız

Yurtseven Kardeşler - Cankız

Gel Dedim Gelmedin YÜzÜmÜ GÜldÜrmedin Gel Dedim Gelmedin YÜzÜmÜ GÜldÜrmedin Senin Gibi Birini Hayatimda GÖrmedim Senin Gibi Birini Hayatimda GÖrmedim Ayrilmayalim Cankiz Birakma Beni Yanliz SÖz Veripte Gelmedin SÖyle Kiz Neden Kiz Ayrilmayalim Cankiz Birakma Beni Yanliz SÖz Veripte Gelmedin SÖyle Kiz Neden Kiz GÜzelsin GÜlden GÜzel GÜlÜsÜn Ömre Bedel GÜzelsin GÜlden GÜzel GÜlÜsÜn Ömre Bedel...

Sayfayı Paylaş