Yurtseven Kardeşler - Olmaz Deme

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yurtseven Kardeşler - Olmaz Deme
Senin icin yaarr Senin icin yar Gördükce seni
Tansiyonum cikar

Dilim tutulur Kafam bozulur
Düsündükce ah seni,seni yar
Bu gece kal benimle
Sarilalim gizlice
Olmaz deme olmaz deme
Olmaz deme olmaz deme olmaz olmaz olmaz

Olmaz deme Kivril benim icin
Elleri boynuma dola hatirim icin
Fikir fikir isit icim icim
Of yapma o kadar demedik ya

Yurtseven Kardeşler - Cankız hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yurtseven Kardeşler - Ağlarım Yurtseven Kardeşler - Ağlarım
Be felek senin önünde Gece gündüz hep ağlarım Akar yaşım ağlar gözüm Başımı döver ağlarım Medet senden hey yaramı Kurbandır sana bu canım Mahşer yerinde kefenim Koynuma tak karaları Karacaoğlan düşer derde Gece gündüz yanar ağlar Hakkın hep...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Yurtseven Kardeşler - Ah Le Aney Yurtseven Kardeşler - Ah Le Aney
{Bağ kapıda bineler {Çay önünde ineler {Parmağında kırk yamey {Beni nasıl seveler Ah le aney le aney Şalvarında kırk yamey Güzellerin içinde Kara gözlü yar benim Ah le aney le aney Şalvarında kırk yamey Şu Sivas`ın içinde Kara kaşlı...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Yurtseven Kardeşler - Amanım Yurtseven Kardeşler - Amanım
Karagözlüm ah sana kurban olayim Güzelim cok güzelsin sana hastayim sen bana varmazsan bil ben yanarim kafama taktim yar seni delalim öl dedin de ölmedimmi havalim belalim Ah amanim amanim amanim sen ne dersen yaparim ah amanim amanim...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Yurtseven Kardeşler - Bosver Salla Yurtseven Kardeşler - Bosver Salla
Bosver salla Bosver salla.. Of Oofff of of of of Oh dedi ah sana yok dedi Sana gelmedi Cekip gitti baska biriyle Oh dedi ah sana yok dedi Sana pas vermedi Cekip gitti baska biriyle Gelmeyin üstüme Bak zaten sinirliyim Fazla kizdirmayin Yoksa...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Yurtseven Kardeşler - Cankız Yurtseven Kardeşler - Cankız
Gel Dedim Gelmedin YÜzÜmÜ GÜldÜrmedin Gel Dedim Gelmedin YÜzÜmÜ GÜldÜrmedin Senin Gibi Birini Hayatimda GÖrmedim Senin Gibi Birini Hayatimda GÖrmedim Ayrilmayalim Cankiz Birakma Beni Yanliz SÖz Veripte Gelmedin SÖyle Kiz Neden Kiz Ayrilmayalim...
Y-Z Harfli Şarkılar 0