1. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  98
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Yüz falııı

  Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

  açık alınlılar için saç modelleri falsaaticom falsaati geniş alınlılar için saç modelleri dar Yüz falı

  Yüz falı hakkında bilgiler.Yüz falına nasıl bakılır.
  İnsan yüzü insanın kişiliği hakkında çok şeyler söyler.Kişilikte insanın hayatına yön veren önemli bir faktördür. Yüze bakarak karakter tahlili yapmakda bir bakıma o kişinin geleceğiyle ilgili fikir vereceğinden fal sayılır.
  Yüz hatları yuvarlak olanlar sır saklamayı severler fakat yeri geldiğinde dedikodu yapmaya bayılırlar.Bu kişiler çok çalışkan olup bir kaç işte bile çalışıp kazanacak kadar becerikli olurlar.Gülmeyi severler,bol bol gülümsediklerini görürsünüz.Bazan kıskanç olurlar etraflarındaki insanların başarılarını çekemezler belli etmeselerde içten içten hayıflanırlar.Özellikle kıskanç olanlar kısa boylu olan yuvarlak yüzlülerden çıkar.
  Uzun yüzlüler Seyahati ve eğlenmeyi severler.Çok para harcarlar.Tutumlu olmayı beceremezler.Midelerine düşkündürler fakat genellikle kilo problemleri olmaz.Bazıları dış görünüşe önem verirler devamlı yeni giysiler ve takılar almak ister.Yeni hobiler edinirler,boş durmayı sevmezler zengin olmak biricik idealleridir.
  Köşeli kareye benzer yüz hatlarına sahip olanlar.Girişimci ve hareketlidirler.İşten işe koşarlar fakat bir iş de devamlı kalmaktan sıkılırlar.Gezmeyi severler.
  Üçgen yüzlüler.Gösterişi severler,ikna kabiliyetleri yüksektir konuşarak çok sorunu halledebilirler.Giyim kuşamı severler,paralarını da bu uğurda harcamaktan çekinmezler.
  Geniş alınlılar akıllı zeki insanlardır.fakat iş hayatında her zaman başarılı oldukları söylenemez.Tembelliği sever sevmedikleri işlerde başarılı olamazlar.
  Dar alınlılar sıkılgan az konuşan kişilerdir.Fazla hırsları yoktur.Bazen küçük şeyleri bile takıntı haline getirip sorun yaşarlar.
  Yukarı doğru genişleyen alın sahipleri son derece zekidirler kafalarına yatan her işde başarılı olurlar.İçlerinden dahiler çıkar.
  Kısık gözlüler içine kapanık gizemli bir ruh dünyasına sahip kişilerdir.Arkadaşlığa önem verirler.Dürüsttürler.Kincidirler yapılanları yıllar geçsede unutmayan bir yapıya sahiptirler.
  Büyük gözlüler sohbeti seven sohbet ortamlarında aranılan kişilerdir.Bağımsızlıklarına düşkün kişilikleri sebebiyle kendi işlerini kurmak isterler.
  Mavi gözlüler arkadaş çevresi bol konuşkan gezmeyi eğlenceyi seven kişiliklerdir.
  Çakır gözlüler mavinin değişik bir tonu olan bir göze sahip olurlar.Bencil olurlar kıskançlık,çekememezlik en belirgin özellikleridir.Kıskandıkları kişinin yanında dayanamayıp tırnaklarını yemeye başlayanlar nazar gücü olan korkulacak kem gözler olarak bilinirler.
  Yeşil gözlüler dürüst sevecen kişiliğe sahiptirler.
  Kahve rengi gözlüler ilişkilerinde sevecen olurlar.
  Siyah gözlüler iç dünyalarını gizleyen kişiliğe sahip olurlar.
  Falsaati.com fal ve büyü çeşitlerini sizlerin bilgisine yorumsuz olarak sunmaktadır,fakat bu konuda bilimin söyledikleride elbette falsaati.com tarafından yayımlanacaktır.Bilinmeyeni bilmek araştıran,sorgulayan insanın hakkıdır.Çağdaş uygar insana da bu yaraşır.
  :hhh:
   
 2. necla

  necla Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  545
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  fransa
  Cevap: Yüz falııı
  emegine saglik canim
   
 3. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63
  Cevap: Yüz falııı
  paylaşım için sağol:)
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  sağol valla emeğine sağlık :D
   
 5. TuZ_

  TuZ_ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  66
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
  Paylasim için tesekkürler.
   
Yüz falııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yüzün Ic Yüzü

  Yüzün Ic Yüzü

  Bir tebessüm için 17 yüz kasının gerilmesi gerekirken, somurtuk yüzde 43 kas gergin durmak zorundadır. 1-İnsan yüzünün gerisinde 44 kas çalışıyor. Her bir kasın her bir hareketi ayrı bir yüz ifadesinin bileşenini oluşturuyor. Yüzdeki her kas hareketi belirli bir anlam taşıyor, bilinen bir mesaj gönderiyor. 2-Araştırmacılar altı temel yüz ifadesi tanımlıyorlar: kızgın, korkulu, hüzünlü,...
 2. Yüz

  Yüz

  Yüz insanın şeref ve itibarına, süs ve zinet eşyalarına ve geçimine, Yüzü gülümser, parlak ve güzel görmek iyi hale, inanç ve amel güzelliğine ve diğer hayırlara, Kendi yüzünü asık görmek tiksinti verecek bir şeye, başkasının yüzünü asık görmek ondan birr kötülük görmeye, Yüzü buruşuk görmek üzüntü ve kedere, kırışıklarla dolu görmek derin düşüncelere ve uzun yaşamaya, Kadının yüzünü buruşuk...
 3. Yüz Estetiği Yüz Germe

  Yüz Estetiği Yüz Germe

  Yüz Estetiği Yüz Germe Yaşlanmaya bağlı olarak veya genetik sebeplerden bazı kişilerin yüzleri olduğundan daha yaşlı gösterecek kadar kırışık ve sarkık olabilir. Kişi yüzünde meydana gelen bu deformasyondan zamanla olumsuz etkilenmeye başlayabilir. Zamanın yüzünde bıraktığı izlerden kurtulmak ve daha genç bir yüze kavuşmak için estetik yüz germe ameliyatı olabilir. Yüz nasıl yaşlanır?...

Sayfayı Paylaş