1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.656
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113

  Yüz falına nasıl bakılır?

  Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Yüz falı yorumlamak için ilk olarak yüzün genel şekli incelenir. Köşeli ya da kare bir surat tipine sahip insanlar girişimci ruhlu ve işkolik tiplerdir fakat kapalı alanlarda kalmayı sevmezler, açık alanda çalışmaktan hoşlanırlar. Üçgen yüzlü insanlar egosu yüksek ve gösteriş yapmayı seven tiplerdir. Dış görüşlerine fazlasıyla önem verirler. Yüzleri uzun ve ince yapılı olan kişiler seyahat etmeyi seven ve savurgan kimselerdir.

  Tutumlu davranamazlar fakat zengin olmak isterler çünkü uzun bir yüz yapısına sahip kişilerin büyük bir çoğunluğu kıyafetlerine fazlasıyla önem verir ve tüm mal varlıklarını şık görünmek için kullanabilirler. Yeni uğraşlar ve hobiler bulmak hayat felsefeleridir. Yuvarlak yüzlü kişiler sır saklama konusunda uzmandır fakat fırsat bulduklarında ya da fazla dolduklarında dedikodu yapmayı da severler. Fazla çalışkan ve becerikli oldukları gibi güleryüzlü ve canayakın kişilerdir. Çevrelerindeki kişilerden kendilerinden daha başarılı olanları kıskansalar da bunu çok abartmazlar. Hırslı kişilerdir. Ayrıca belirtmek gerekirse kısa boylu ve yuvarlak yüzlü kişilerin daha çok kıskanç olduğu da bir gerçektir.  < Konu Resmi..>


  Geniş bir alın sahibi kişiler çok zeki fakat tembellerdir. Fazlasıyla tembel olanlarıysa başladıkları çoğu işi bitiremedikleri için gelecekte büyük zorluklarla karşılaşabilirler. Tam tersine dar bir alın sahibi kişiler sessiz ve hırsları olmayan kimselerdir. Olur olmadık konuları kendilerine takıntı yapabilirler. Yüz falı yorumlamak için gereken bazı ufak tefek bilgileri de özet geçmek gerekirse; kısık gözlü insanlar içine kapanık, kinci fakat bir o kadar da dürüst ve arkadaş canlısı olarak tarif edilirler. Büyük gözlü insanlar gittikleri her ortamda popüler olma isteği içindedirler. Liderlik ruhları gelişmiştir ve bu sebeple başkalarından emir almayı sevmezler. Mavi gözlü insanlar da popüler ve arkadaş canlısıdır. Yeşil gözlüler dost canlısı ve sevecenken kahverengi gözlüler dürüstlükleriyle bilinmektedir. Mavi ve yeşilin karışımı olan çakır gözlü insanlar fazla hırslı ve kıskanç olurlar. Nazar değdirmeleriyle bilinen ve kem göz denilen gözler de çakır gözlülerindir.

  * Dar dudak: Duygu ve heyecanlarını pek göstermezler. Bencil ve içe kapanıktırlar.

  * Dolgun ve uzun dudak: Her şeye çabuk inanırlar. Aşka düşkün oldukları halde tatminsiz ve değişkendirler. Pek canlı, atak olmazlar. Tavırları dürüsttür.

  * İnce dudaklar: İnce dudaklı insan keskin zekalı, çalışmaktan korkmaz ve paraya fazla değer vermez. Yorulmadan, usanmadan öğrenmek araştırmak ister. Sağlam temellerde bir sevgi arar. Mutluluğu dalgalıdır.

  * Sarkık dudaklar: Küçük sorunları büyüten, hayattan zevk alamayan, hırçın ve mutsuzdurlar bu kişiler çevresindekileri de olumsuz etkilerler.  AĞIZ

  * Küçük ağız: Sakin, az ve öz konuşur. Çevresindeki her şeyin farkındadır. İç ve dış dünyası uyumlu dengeli ve güvenilir insanlardır. Biraz bencil ve cimri olurlar.
  * Büyük ağız: Bildiğini kimseden gizlemez. Dobra, kendine güvenen, kaprisli bir yapısı vardır. Gözü hep yükseklerde, doyumsuzdur.

  YÜZ BİÇİMLERİ YORUMU

  * İnce uzun ve ölçülü yüz: Atak ve araştırmacı bir kişilik sergilerler. Bu tarz insanlar seçici olurlar. Başkalarıyla ilişkileri genellikle olumlu olur. Etkili bir hatiptirler. Sürekli aşk peşinde koşarlar ve bundan da büyük bir zevk alırlar.

  * Yuvarlak dolgun yüz: Sevimli, cana yakın insanlardır. İnsanları sever ve sevdiklerine sadık kalırlar. Prensip sahibi ve güven veren bir karakterleri vardır. Yönetmekten çok yönetilmeyi severler.

  * Kare yüz: İş adamları, bilge kişiler, bağımsız iş becerme eğiliminde olan insanların yüzüdür. Başkalarının emrinde çalışmayı sevmezler. Ekip çalışmasını severler fakat yönetim ellerindedir. Gerçekçi, azimli ve uyumlu insanlardır. Eksik yönleri; ödün vermezler. Eleştiriye katlanır fakat kırılganlıklarını belli etmezler. Sinirlidirler.

  * Köse yüz: Çiğ sözlü olur.

  * Kızaran yüz: Utangaç olur.

  * Esmerler: Akıllı olur.

  BURUN

  * Uzun burun: Anlayışları kıttır. İleri görüşlü değildirler. İş yönetmekte başarısız olurlar. Çekingen ve pasiftirler.

  * Kısa burun: Genellikle korkak olurlar. Girişken vasıflan yoktur. Yönetilmeyi beklerler.

  * Ağza yakın olan burun: Güvenilir kişiler değildirler. Her yönden eksiktirler. Bunlarla ilişkide temkinli olmak gerekir. İkili ilişkide zarar verebilirler.

  * Ucu top burun: Canlı ve girişken kişilikleri vardır. Sekse düşkündürler. Yaşamayı ve yaşatmayı severler. Zevk ve sefa düşkünü olurlar.

  * Eğri burun: Mert, dürüst ve iyilik sever insanlardır. Olgun, iş becerileri olan güvenilir kişilikleri vardır.

  * Geniş delikli burun: Kendini beğenmiş ve haset olurlar. Güvenilir bir dostlukları olmaz. Her şeyi kendilerine yontarlar.

  * Büyük ve geniş burun: Sekse düşkün1ükleri aşırı derecededir. Merhametli, uyumlu yalnız biraz bencil olurlar. Eğlence ve zevk oyunları hobileridir. Nankördürler.

  * Burundan konuşan: Kibirli, kendini beğenmiş bir tip sergiler. Dostlukları uzun değildir. Hep bana anlayışlı ağır basar.


   
Yüz falına nasıl bakılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kahve Falı Nasıl Bakılır?

  Kahve Falı Nasıl Bakılır?

  kahve falında melek görmek kahve falında peri falı peri falı nasıl bakılır resimli anlatım resimli anlatım Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek . Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş...
 2. kağıt falına nasıl bakılır

  kağıt falına nasıl bakılır

  kağıt falı nasıl bakılır iskambil falı nasıl bakılır iskambil fali nasil bakilir video kartlarıyla fal Fala inanma falsız da kalma demişler:) Okadar çok fal çeşidi varki bunlardan biriside kağıt falı kızlar bakalım kağıt falı bizim için neler söylüyormuş:) Kartlar simgeler ne anlama geliyormuş birlikte öğrenelim bakalım:tik: Niyet falı açılırken bir deste oyun kağıdı kullanılır. Fakat el...
 3. Rune Falı Nasıl Bakılır?

  Rune Falı Nasıl Bakılır?

  yıldızname falı nasıl bakılır rune falı rune bak iskambil kartlarıyla fal nasıl bakılır gelecegi okuma metodu nedir İşte çok farklı bir fal çeşidi Rune falı... Bakın bu fala nasıl bakılıyor ve bilgileri nelermiş Geleceği okuma metodu Rune İlk olarak Rune´ların anlamlarını defalarca okuyun ve algılayın hatta hayal ederek algılayın. Kaynak kitap araştırın, mitoloji okuyun ve kafanızda bir...
 4. Basitçe El Falına Nasıl Bakılır?

  Basitçe El Falına Nasıl Bakılır?

  el falına nasıl bakılır, el falı, el falı bakma Hani derler ya "fala inanma falsız kalma" diye. Pek çoğumuz sırf dalgasına zaman zaman fal baktırırız Melekler. Gerçi ben bu çoğunluğun içinde değilim ama kahve falı olmasa da el falı ilgimi çekmiştir. İşte aşağıdaki makalede de basitçe el falına nasıl bakılır anlatılıyor... Kadınları zaaflarından vurma teknikleri Relativizm...
 5. Çay falı nasıl bakılır?

  Çay falı nasıl bakılır?

  Çay falının öncelikle tarihçesine baktığımız zaman; 5000 yıl öncesine dayanan ve geleceğe dair bilgileri görmeyi sağlayan bir kehanet yöntemi olduğunu söylemek mümkündür. Çay falının en önemli özelliklerinden bir tanesi, falı bakan kişinin sezgilerine göre yorum yapılmasıdır. Kahve falına birçok özellikleri ile çok benzemesi de, bu iki fal çeşidinde ortak noktalar ortaya çıkartmaktadır....

Sayfayı Paylaş